رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم منصوب شد

به گزارش مجله میهن، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، غلامعلی منتظر را به سمت رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این وزارتخانه منصوب کرد.

رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم منصوب شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله میهن به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی غلامعلی منتظر را به سمت رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این وزارتخانه منصوب کرد.

در این حکم انتصاب آمده است:

باعنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی به موجب این حکم به سمت رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می شوید.

انتظار می رود با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف آن مرکز را بر پایه قوانین، اهداف، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و با هماهنگی و همکاری بخش های مختلف ستاد وزارت و بهره مندی از توان هیات های نظارت استانی، مدیران و کارشناسان محترم آن مرکز به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید، نقش شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.

غلامعلی منتظر دانش آموخته دکتری مهندسی برق از دانشگاه تربیت مدرس و استاد تمام مهندسی فناوری اطلاعات (سیستم های هوشمند در یادگیری الکترونیکی) این دانشگاه است.

از وی تا به امروز بیش از 400 مقاله در نشریات علمی- پژوهشی داخلی و خارجی و کنفرانس های معتبر و نیز 8 کتاب منتشر شده است.

از فعالیت های اجرایی دکتر منتظر می توان به مدیرکل دفتر آموزشی وزارت علوم، مدیرکل دفتر آموزش های عالی آزاد وزارت علوم، معاون پژوهشی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، قائم مقام پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران و معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان (معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) اشاره کرد.

وی همچنین برگزیده نوزدهمین دوره جشنواره بین المللی خوارزمی، پژوهشگر برگزیده آیسسکو و برنده جایزه کرسی یونسکو در یادگیری الکترونیکی می باشد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات سعدان زکایی، رئیس سابق مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 1 مرداد 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 20126

به "رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید