زمانی: فتحی تحت فشار وزیر ورزش مصاحبه کرد، مدیرعامل استقلال یک درصد هم اختیار ندارد

حسن زمانی گفت: قطعا امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال تحت فشار وزیر ورزش و جوانان مصاحبه نموده و بهتر است دلش برای طرفداران بسوزد تا وزیر.

زمانی: فتحی تحت فشار وزیر ورزش مصاحبه کرد، مدیرعامل استقلال یک درصد هم اختیار ندارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، پس از اینکه حسن زمانی عضو هیئت مدیره پیشین استقلال گفت که وزیر ورزش و جوانان در امور باشگاه دخالت می کرد، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال پاسخ اظهارات او را داد و گفت که یک بار هم ندیده مسعود سلطانی فر وزیر ورزش، در امور باشگاه دخالت کند.

زمانی در گفت وگو با خبرنگاران، در واکنش به اظهارات فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: واقعا جهان چقدر ارزش دارد که مسائل واقعی را وارونه جلوه می دهند؟ آقای فتحی را قبول دارم و احترام ویژه ای برای او قائلم. قطعا فتحی تحت فشار وزیر ورزش مجبور به انجام این مصاحبه شده است، چون روحیات او را می دانم.

وی اضافه کرد: با قاطعیت می گویم که دخالت های بی مورد وزیر ورزش در باشگاه بر کسی پوشیده نبود، مگر اینکه بخواهند ایشان را از این مسائل مبرا نمایند. فتحی یک درصد اختیار هم در بحث انتخاب سرمربی، یاری مربی و بازیکن ندارد. مدیرعامل استقلال برای اینکه وزیر از او خوشش بیاید، چنین صحبت هایی را مطرح نموده است. به فتحی توصیه می کنم دلش برای طرفداران استقلال بسوزد تا وزیر!

عضو هیئت مدیره پیشین استقلال بیان کرد: وزیر مسئولیت هایی دارد که می تواند به آنها بپردازد و نیازی به باشگاه داری نیست. مسئولیت های وزارتخانه تحت الشعاع استقلال و پرسپولیس بوده که به صلاح وزیر ورزش و این وزارتخانه نیست. در بخش جوانان، همه مسئولیت ها روی زمین باقیمانده است. نزدیک به 7 میلیون جوان بیکار، 15 میلیون آماده ازدواج و دو میلیون معتاد داریم که مسئولیت همگی بر عهده ایشان است. اگر از وزیر ورزش کارنامه بخواهند، با صراحت باید گفت که بخش جوانان وزارتخانه تعطیل است. به جای اینکه کار باشگاه داری نمایند، بهتر است کمی به وظایف اصلی شان برسند.

زمانی در پاسخ به این سؤال که آیا انتخاب فرهاد مجیدی با نظر وزیر ورزش بوده یا نه، گفت: هر اقدامی که در هیئت مدیره انجام می شد، تا ایشان تأیید و اوکی نمی دادند، انجام شدنی نبود. قطعا نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیگیر عملکرد وزارتخانه خواهند بود. شکست تیم ملی فوتبال در جام ملت های آسیا در تهران رقم خورد، چون زمانی که تیم ملی در حال اعزام به امارات بود، در تهران گفتند که هیچ کدام از اعضای کادر فنی تیم ملی به هنگام برگشت جایی در تیم ملی ندارند. ای کاش اجازه می دادند، تیم ملی برمی گشت و سپس چنین کاری می کردند. با صراحت می گویم شکست تیم ملی در تهران رقم خورد.

وی ادامه داد: برای برادر خوبم آقای فتحی آرزوی موفقیت می کنم، اما انتخاباتی که صورت گرفت و مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و نایب رئیس تعیین شد، حالت قانونی ندارد و توصیه می کنم چکی امضا نکند تا دستگاه های نظارتی مجبور به ورود و برخورد قانونی نشوند. وقتی همه اعضای هیئت مدیره در جلسه حضور نداشتند، نمی توانستند انتخابات برگزار نمایند. از حکم من یک سال و نیم باقیمانده و تا زمانی که استعفایم پذیرفته نشود، عضو هیئت مدیره استقلال هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 16 خرداد 1398 شناسه مطلب: 3091

به "زمانی: فتحی تحت فشار وزیر ورزش مصاحبه کرد، مدیرعامل استقلال یک درصد هم اختیار ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمانی: فتحی تحت فشار وزیر ورزش مصاحبه کرد، مدیرعامل استقلال یک درصد هم اختیار ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید