زنگ شروع رقابتهای لیگ یک با چهار بازی به صدا در می آید

به گزارش خبرنگاران، فصل جدید رقابتهای لیگ دسته اول کشور از امروز شروع می گردد که در روز نخست این رقابتها ماشین سازی در خانه میزبان بادران است، اکسین در کرج از فجر سپاسی پذیرایی می نماید، گل گهر سیرجان در بوشهر به مصاف شاهین شهرداری می رود و استقلال جنوب تهران میهمان کارون اروند خرمشهر است.

زنگ شروع رقابتهای لیگ یک با چهار بازی به صدا در می آید

شاید یکی از حساس ترین بازی های هفته اول دیداری باشد که در تبریز بین دو تیم ماشین سازی و بادران انجام می گردد. تیم هایی که قبل از آغاز فصل ادعای مدعی بودن برای صعود به لیگ برتر دارند. ماشین سازی با حسین خطیی و بادران با مهدی پاشازاده پا به عرصه این رقابتها گذاشته اند. مهدی پاشازاده به دلیل سابقه کار در تبریز با فوتبال این شهر بیگانه نیست و امیدوار است تا با تیم متمول بادران در هفته نخست این رقابتها دستش از امتیاز خالی نماند.

در دیگر دیدار حساس امروز نیز فجر سپاسی و اکسین با هم دیدار می نمایند که این دیدار هم می تواند اهمیت خاصی داشته باشد. فجر سپاسی مدعی سنتی این رقابتها است که البته معمولا در هفت های پایانی در رقابت کم می آورد. اکسین هم از تیم های خوب سالهای اخیر این مسابقات بوده که در این فصل با فراز کمالوند داعیه صعود به لیگ برتر را در سر می پروراند.

در دیگر دیدار جالب توجه هفته اول این مسابقات تقابل جالبی را بین دو تیم تازه راه یافته به این مسابقات شاهد هستیم. استقلال جنوب تهران در این فصل با نام سرخپوشان سام آشای پاکدشت در مسابقات حضور پیدا می نماید میهمان کارون اروند خرمشهر است. دو تیم فصل گذشته در لیگ دسته دوم کشور رقابت تنگاتنگی داشتند و در نهایت هر دو تیم موفق به صعود به لیگ برتر شدند.

راهنمایی این دو تیم بر عهده دو مربی کهنه کار فوتبال ایران اکبر میثاقیان و فرهاد کاظمی است و این باعث می گردد تا دیدار امروز دو تیم حساس تر و جذاب تر گردد.

منبع: mehrnews.com

به "زنگ شروع رقابتهای لیگ یک با چهار بازی به صدا در می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با زنگ شروع رقابتهای لیگ یک با چهار بازی به صدا در می آید

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید