ستاری: در زمین سایپا هم دنبال برد هستیم، پارس جنوبی می تواند جزو بالانشین ها باشد

مدافع - هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی تأکید کرد که شاگردان مهدی تارتار در زمین سایپا هم دنبال دریافت سه امتیاز خواهند بود.

ستاری: در زمین سایپا هم دنبال برد هستیم، پارس جنوبی می تواند جزو بالانشین ها باشد

محمد ستاری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به وضعیت فعلی پارس جنوبی و قرار دریافت این تیم در رده چهارم جدول گفت: خوشبختانه تا الان خوب نتیجه گرفته ایم و این هفته هم تیم پرقدرت استقلال را شکست دادیم. مطمئناً چنین بردهایی شخصیت تیمی ما را بالاتر می برد. در این چند روز هم تمرینات را به صورت منظم دنبال کردیم تا آماده بازی با سایپا شویم. بچه ها هم با انگیزه بالایی تمرین می نمایند تا در تهران هم نتیجه خوبی بگیریم.

ستاری در مورد بازی تیمش برابر سایپا هم خاطر نشان کرد: ما قبل از آغاز لیگ هم یک بازی دوستانه با سایپا انجام دادیم و روی این تیم شناخت داریم. سایپا جزو تیم ها خوب و پرقدرت فوتبال ایران است و در زمین خودش دنبال دریافت سه امتیاز خواهد بود. ما هم می خواهیم موقعیت مان را در جدول بهتر کنیم و در تهران دنبال شکست دادن سایپا هستیم. امیدوارم در این بازی هم برنده از زمین بیرون بیاییم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا پارس جنوبی سال جاری می تواند نتایج فصل گذشته را تکرار کند، توضیح داد: قبل از آغاز لیگ بازیکنان زیادی از پارس جنوبی جدا شدند، اما کادر فنی برای فصل جدید هم تیم خوبی را آماده کرد. پتانسیل فنی تیم ما بالاست و مطمئناً سال جاری هم می توانیم جزو بالانشین های جدول باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ستاری: در زمین سایپا هم دنبال برد هستیم، پارس جنوبی می تواند جزو بالانشین ها باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با ستاری: در زمین سایپا هم دنبال برد هستیم، پارس جنوبی می تواند جزو بالانشین ها باشد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید