سردار جلالی: دفاع مقدس امروز مالی و سایبری است، شهدا حذف شدنی نیستند

به گزارش مجله میهن، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه امروز دفاع مقدس با همان ارزش ها بلکه بیشتر ادامه دارد، گفت: امروز احتیاج جدی به دفاع مقدس سایبری، دفاع مقدس مالی و تداوم آن در همه بخش ها احساس می گردد.

سردار جلالی: دفاع مقدس امروز مالی و سایبری است، شهدا حذف شدنی نیستند

به گزارش گروه سیاسی مجله میهن، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس در یادداشتی نوشت: در تاریخ همواره نقاط عطف و کانونی وجود داشته که سرنوشت ملت ها را تغییر داده است. 8 سال دفاع مقدس نیز از آن جمله نقاط عطف و کلیدی بود که راستا ایرانی اسلامی را به سوی اقتدار، عزت و صلابت پیش برد.

در ادامه این یادداشت آمده است: دفاع مقدس اوج انسانیت، معنویت و هم پیمانی یک ملت برای دفاع از ارزش هایش بود و 8 سال آن، روز به روز به برگ های افتخار در دفتر تاریخ تبدیل شد. در این 8 سال ملت ایران از یک آزمون سخت، پیروز بیرون آمدند و گواهی برای همه تاریخ شدند که ملت ها حتی با دست خالی میتوانند از هویت شان دفاع نمایند.

سردار جلالی در این یادداشت با بیان اینکه فرهنگ فراوری شده ناشی از هشت سال دفاع نیز مقدس است و بزرگترین دارایی معنوی ملت و سرمایه ملی است، می افزاید: این دارایی ملی و طلایی متعلق به همه ملت حال و آینده است و ما باید از آن حفاظت و مراقبت کنیم و این یک تکلیف ملی است؛ خون بهای همه شهیدان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و شهدای حرم و شهدای وطن.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه امروز دفاع مقدس در تمامی حوزه ها از جمله بحث های مدیریتی، مالی، سیاسی، بین المللی و از همه مهمتر فرهنگی یک گنجینه تمام ناشدنی است، تاکید دارد: ضرورت دارد گنج های پنهان دفاع مقدس بازخوانی، بازشناسی و نقشه راه فردای ما قرار گیرد.

در بخش دیگری از این یادداشت آمده است: امروز دفاع مقدس با همان ارزش ها بلکه بیشتر ادامه دارد. دشمن آمریکایی چنگ و دندان نشان می دهد و برخی از نا آگاهان اسم شهدا را از خیابان ها پاک می نمایند زهی خیال باطل. شهدا در قلب مردم هستند. امروز احتیاج جدی به دفاع مقدس سایبری، دفاع مقدس مالی و تداوم آن در همه بخش ها احساس می گردد.

سردار جلالی در انتها می افزاید: به یاد همه شهدای دفاع مقدس، جانبازان، ایثارگران و آن هایی که هنوز خانواده هایشان چشم در راهشان هستند، تمام قد می ایستیم و ادای احترام می کنیم و با امام شهدا و رهبر عزیز انقلابمان دوباره تجدید پیمان نموده و اعلام می کنیم: بر همان عهد که بودیم، برآنیم هنوز

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 10968

به "سردار جلالی: دفاع مقدس امروز مالی و سایبری است، شهدا حذف شدنی نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار جلالی: دفاع مقدس امروز مالی و سایبری است، شهدا حذف شدنی نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید