سعید رجبی: خیلی وقت است به کسب طلای تکواندو در المپیک فکر می کنم، به پرداخت جوایز توهین آمیز عادت نموده ایم

به گزارش مجله میهن، سعید رجبی، عضو تیم ملی تکواندو گفت: خیلی وقت است به کسب مدال طلای سنگین وزن المپیک فکر می کنم و امیدوارم به این مدال دست پیدا کنم.

سعید رجبی: خیلی وقت است به کسب طلای تکواندو در المپیک فکر می کنم، به پرداخت جوایز توهین آمیز عادت نموده ایم

سعید رجبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله میهن، در خصوص شرایطش و عدم همراهی تیم ملی بعد از بازی های آسیایی 2018 اندونزی گفت: خدا را شکر توانستم در اندونزی اولین طلای سنگین وزن تکواندو ایران را کسب کنم. در بازی های آسیایی واقعا قرعه سخت و سنگینی داشتم اما با یاری و زحمات اساتید و مربیان تیم ملی توانستم به این مدال دست پیدا کنم. در نخستین مسابقه انگشت دستم آسیب دید و دچار شکستگی و کل دستم کبود و سیاه شد.

عضو تیم ملی تکواندو توضیح داد: بعد از بازگشت از بازی های آسیایی با سرمربی تیم ملی صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که برای مسابقات گرندپری چین استراحت داشته باشم و در آن مسابقات شرکت نکنم. آسیب دیدگی های من به حدی بود که نمی توانستم تمرین کنم و شرایط به گونه ای پیش رفت که در گرندپری های سال جاری حضور نداشته باشم. امیدوارم در سال آینده عدم حضور در مسابقات گرندپری را جبران و امتیازت مناسبی را کسب کنم.

رجبی در پاسخ به این سوال که در مسابقات جهانی در کدام وزن حضور خواهد داشت، گفت: هنوز با کادرفنی در این خصوص صحبتی نداشته ام اما کادرفنی در هر وزنی صلاح بداند حاضر به مسابقه هستم. برایم فرقی ندارد در کدام وزن حضور داشته باشم و در این زمینه مطیع کادرفنی هستم.

قهرمان بازی های آسیایی 2018 اندونزی در خصوص وزن المپیکی خود برای حضور در مسابقات گرندپری سال آینده عنوان نمود: قصد دارم در وزن چهارم المپیک حضور داشته باشم و خیلی وقت است به کسب مدال طلای المپیک در سنگین وزن فکر می کنم. بعد از بازی های آسیایی و محاسبه امتیازات این مسابقات رنکینگ من زیر 16 خواهد بود و با حضور در دو مسابقه گرندپری و مسابقات جهانی و کسب مدال به زیر 5 خواهم رسید. امیدوارم با تمرین و کوشش، یاری کادرفنی و لطف خدا بتوانم ضمن کسب سهمیه المپیک در ژاپن به مدال دست پیدا کنم.

رجبی گفت: مسابقات جهانی دوره گذشته تجربه بسیار بزرگی برای من بود. در کره جنوبی مغلوب الکساندر لارین، نفر شماره یک رنکینگ جهان از روسیه شدم و در آن مسابقات به مدال نقره دست یافتم. امیدوارم روزی بتوانم این بازیکن بزرگ را شکست دهم و مطمئن باشید او را شکست خواهم داد. قطعا تمام کوششم در مسابقات جهانی سال آینده بهترین عملکرد است و امیدوارم به مدال جهانی هم دست پیدا کنم.

این تکواندو کار اهل شهر میانه در خصوص نقدها میرهاشم حسینی از مسئولان شهرستان میانه عنوان نمود: واقعا میرهاشم حرف حق را زده است. بعد از بازی های آسیایی و کسب دو مدال طلا توسط من و میرهاشم حسینی و یک مدال نقره توسط امیرمحمد بخشی یک مراسم تجلیل درست و حسابی برای ما برگزار نشد. جوایزی که تا به امروز دریافت کردیم نیز در حد 200 یا 300 هزارتومان بوده است که اصلا به این پول ها نیاز نداریم.

رجبی اعلام کرد: واقعا پرداخت چنین جوایزی توهین آمیز و باعث ناراحتی ما شده است. با این حال ما به این اتفاقات عادت کردیم و از سال 2013 قرار است به ما زمین بدهند اما هنوز خبری نشده است. بعد از بازی های آسیایی تنها نماینده میانه در فرودگاه حاضر شد و عکس یادگاری گرفت و رفت. ما برای افتخارآفرینی برای کشورمان به دنبال دریافت جایزه نیستیم و تنها از رفتارهای توهین آمیز ناراحتیم. مطمئن باشید همچنان برای اهداف خود خواهم جنگید و تمام کوششم را برای کسب مدال طلای المپیک انجام می دهم. میرهاشم حسینی: قسم می خورم در مسابقه بعدی دائی هون لی را شکست دهم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 اسفند 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 1651

به "سعید رجبی: خیلی وقت است به کسب طلای تکواندو در المپیک فکر می کنم، به پرداخت جوایز توهین آمیز عادت نموده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید رجبی: خیلی وقت است به کسب طلای تکواندو در المپیک فکر می کنم، به پرداخت جوایز توهین آمیز عادت نموده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید