شاید دلتان بخواهد کشتی کروز را تنهایی تجربه کنید

در حال پیوستن به روند رو به رشد سفره ای انفرادی باشید، زیرا افراد بیشتری هنگام رفتن به تعطیلات خود را از دست می دهند. با این محبوبیت رو به گسترش، خطوط انتخاب اکنون یک مکان انفرادی اختصاصی را انتخاب می نمایند و برخی از آن ها با استفاده از یک مکمل یگانه کم شده اند، بنابراین شما تنها برای خودتان مسئول هستید. بیشتر و بیشتر مسافران تنها سفر مهیج خود را برای اقامت انفرادی خود انتخاب می نمایند. خبر بزرگ این است که هر دو در دریاهای آزاد و هم در رودخانه river در دسترس هستند.

شاید دلتان بخواهد کشتی کروز را تنهایی تجربه کنید

به لحظه ای که قدم به کشتی کروز می گذارید استقبال میشوید و با کارکنان دقیق مورد استقبال قرار می گیرید. مسافران مستقل به دنبال آن هستند که احساس راحتی نمایند و در مهمانی ها و میهمانی ها بویژه برای ملوانان انفرادی احساس راحتی نمایند.

در اینجا پنج دلیل عالی وجود دارد که شما ممکن است فقط می خواهید گشت انفرادی را امتحان کنید:

راه عالی برای ملاقات با افراد جدید

تعجب نکنید اگر از شما بخواهید سر شام به دیگران ملحق شوید. این بهترین راه برای آشنا کردن خودتان با افراد جدید در یک محیط بسیار راحت است. دوستان مادام العمر خود را به گردش در اطراف کشتی، گردش های ساحلی، آب گرم و سالن های مجلل و سالن های مجلل و سالن های مجلل صرف کنید. بعضی از خطوط تلفن اختصاصی دارند که رزرو خاص غذا و بیشتر برای شما را علاوه بر یک ساعت شاد شبانه برای میهمانان انفرادی که راه ایده آل دیگری برای معاشرت با همراه تان است، دارد.

Cabins انفرادی (انفرادی)

در نتیجه این بخش رو به گسترش vacationers، accommodations اختصاصی که برای یک مهمان طراحی شده اند در چندین خط سفر دریایی ارایه شده است. ویژگی های نوآورانه و مطلوب که به طور هدفمند برای این میهمانان فراهم می گردد، ممکن است شامل یک مجموعه بسیار گیج نماینده از کابین های تکی swanky با یک سالن اختصاصی برای این مهمانان، کابین های داخلی با balconies مجازی باشد که نمای دریا را بر روی یک صفحه LED به سقف تا سقف و چشم انداز اقیانوس ساکن را عرضه می نمایند.

رودخانه کروز

آیا میل دارید یک سفر دریایی شگفت انگیز را تجربه کنید و ببینید که همه در مورد آن هذیان می گویند؟ به تنهایی به مسافرت نروید. بیشتر و بیشتر، برخی از خطوط رودخانه های آمریکا، اروپا و سایر جاها، اکنون محل اقامت انفرادی را ارایه می نمایند. از آنجا که کشتی های رودخانه ای بیشتر صمیمی هستند و میهمانان کمتری را حمل می نمایند، یک محیط راحت را فراهم می نمایند تا به راحتی با هم معاشرت نمایند و با هم دوست داشته باشند.

همه چیز را برای مدتی از آن دور کنید

برای مدتی در جستجوی من؟ تنها زمانی که به تنهایی سفر می کنید آرام و آرام باشید. تجربه تنهایی برای خودت یک تجربه تنها نیست. زمانی که تمام نگرانی های خود را پشت سر می گذارید، احساس یک شخصیت مهم را پیدا می کنید و از کارکنان مراقبت می کنید و از امکانات رفاهی بسیار زیادی استفاده می کنید. در استخر استراحت کنید، راه خود را برای ماساژ دهید، چند کلاس را در مرکز تناسب اندام ببرید و غذاهای خوش مزه را در هزاران رستوران مزه مزه کنید. به کتابخانه می روم و کتاب پرفروش را انتخاب می کنم که شما خیلی مشتاق خواندن آن بوده اید، اما وقت آن را نداشتید. بازگشت دوباره به خانه بعد از لوس شدن، ایجاد دوستان جدید و بازدید از مقاصد هیجان انگیز.

هر کاری می خواهید انجام دهید هر وقتی می خواهید

زمانی که تنها سفر می کنید، احساس آسودگی می کنید که در سفر خود به تنهایی سفر کنید. برای غذا خوردن در رستوران شگفت آور انتخابی خود تصمیم بگیرید که کدام محل تفریحی را دوست دارید در آن شرکت کنید و گردش های ساحلی برای لذت بردن داشته باشید. چه وقت و چه باید این کار را انجام دهیم، یا آن را انجام ندهیم، این سوال است!

اینها تنها برخی از مزایای تنهایی سفره ای دریایی هستند و چرا بسیاری از آن ها عاشق این تجربه شده اند. اگر در گذشته تردید داشته باشید، هیچ وقت مثل حال حاضر نیست چون یقین دارید که از ادی و بسیاری از شادی های دریایی خود را دوست دارید. ادامه بدهید، تنهایی سفر کنید، تنها نخواهید بود!

انتشار: بروزرسانی: 14 اسفند 1397 شناسه مطلب: 1448

به "شاید دلتان بخواهد کشتی کروز را تنهایی تجربه کنید" امتیاز دهید

1 کاربر به "شاید دلتان بخواهد کشتی کروز را تنهایی تجربه کنید" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاید دلتان بخواهد کشتی کروز را تنهایی تجربه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید