طرح روی جلد انتقادی نیویوکر از سیاست ترامپ درباره کرونا

به گزارش مجله میهن، مجله نیویورکر در انتقاد از سیاست های رئیس جمهور آمریکا در رابطه با ویروس کرونا، طرحی را کشیده که در آن ترامپ به جای اینکه ماسک را جلوی دهان خود بگذارد بر چشمان خود گذاشته که به معنای چشم پوشی او بر واقعیت های این ویروس خطرناک است.

طرح روی جلد انتقادی نیویوکر از سیاست ترامپ درباره کرونا

به گزارش گروه بین الملل مجله میهن، مجله هفتگی نیویورکر در شماره آینده خود به سیاست های دولت آمریکا برای مقابله با ویروس کرونا پرداخته است.

طرح جلد نیویورکر تصویری از ترامپ است که بر چشمان خود ماسک زده است تا نشان دهد رئیس جمهور آمریکا علاقه ای به دیدن واقعیت های کرونا ندارد.

جان کاسیدای ستون نویس نیویورکر نوشته است، از منظر سیاسی ویروس کرونا دو خطر برای رئیس جمهور دارد؛ اگر این ویروس در آمریکا شیوع پیدا کند کاخ سفید مقصر شناخته خواهد شد و دموکرات ها او را تحت فشار خواهند گذاشت همان گونه که چاک شومر دموکرات و رهبر اقلیت در سنا گفت: دولت ترامپ در خواب است. رئیس جمهور ترامپ، صبح به خیر! اینجا کرونای همه گیر وجود دارد، شما کجا هستید؟

جان کاسیدای خطر دوم برای ترامپ را مالی عنوان نموده است و می نویسد اگر سقوط بازار سهام بر اثر شیوع ویروس کرونا ادامه یابد می تواند محیط سیاسی را در آستانه انتخابات ریاست جمهوری تغییر دهد.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 16506

به "طرح روی جلد انتقادی نیویوکر از سیاست ترامپ درباره کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح روی جلد انتقادی نیویوکر از سیاست ترامپ درباره کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید