غول فناوری کره جنوبی کرونا را شکست داد: آمار های درامد سامسونگ علی رغم عالم گیری کرونا افزایش یافته است

به گزارش مجله میهن، شرکت سامسونگ علی رغم همه مسائل تجاری و فراوری که در سایه شیوع کرونا اتفاق افتاده، پیروز شده است رکورد های درامد و فروش خود را نسبت به سال گذشته میلادی ارتقا دهد.

غول فناوری کره جنوبی کرونا را شکست داد: آمار های درامد سامسونگ علی رغم عالم گیری کرونا افزایش یافته است

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بر اساس آنالیز های آمار درامد سه ماهه نخست امسال، شرکت سامسونگ پیروز شده است نسبت به سه ماهه نخست سال 2019 حدود 3 درصد سود عملیاتی و 5 درصد سود فروش ر. افزایش دهد.

این آمار ها در شرایطی منتشر می گردد که حتی خوش بینانه ترین پیش بینی ها نیز نسبت به رشد بازار تلفن همراه منفی نگر بودند. البته بخش هایی از اطلاعات رسمی سامسونگ درباره سه ماهه نخست سال 2020 مطابق انتظارات تحلیلگران است که در اوایل ماه جاری ارسال شده است. همانطور که انتظار می رفت، تجارت بخش نیمه هادی با وجود ضربه بزرگی که در تجارت تلفن همراه ناشی از بیماری عالم گیر COVID-19 ایجاد شده بود، در سه ماهه نخست سال، با سودی قابل توجه همراه بود.

از سوی دیگر هنوز نمی دانیم که بخش تجاری موبایل سامسونگ تا چه حد ضربه خورده و آبا پیش بینی ها که معتقد بودند نرخ صادرات گوشی این شرکت نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته کاهش پیدا می کد صحیح است یا خیر.

منبع: انتخاب
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 9 خرداد 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 18400

به "غول فناوری کره جنوبی کرونا را شکست داد: آمار های درامد سامسونگ علی رغم عالم گیری کرونا افزایش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غول فناوری کره جنوبی کرونا را شکست داد: آمار های درامد سامسونگ علی رغم عالم گیری کرونا افزایش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید