فریب جایزه های کیفیت تقلبی را نخورید!

معاون ارزیابی و کیفیت استاندارد سازمان ملی استاندارد تاکید نمود که تنها متولی جایزه ملی کیفیت؛ سازمان ملی استاندارد است و هیچ دستگاه و سازمانی جز دستگاه های بخشی که از سوی سازمان ملی استاندارد سازماندهی شدند، مجاز به اهدای جایزه به عنوان برترین ها و سایر القاب در زمینه کیفیت نیستند.

فریب جایزه های کیفیت تقلبی را نخورید!

به گزارش خبرنگاران، مسلم بیات در جلسه امضای تفاهم نامه بین سازمان ملی استاندارد و انجمن صنایع لوازم خانگی، اظهار کرد: طبق قانون جدید توسعه استانداردسازی کشور، تنها متولی جایزه ملی کیفیت ایران، سازمان ملی استاندارد است.

وی اضافه کرد: این در حالی است که بعضا اخباری مبنی بر اهدا جوایز کیفیت با بازی با الفاظی شنیده می گردد که پایه علمی ندارد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه تنها سازمان متولی جایزه ملی کیفیت، سازمان ملی استاندارد است، گفت: با گذشت 16 سال از طراحی این جایزه هنوز هیچ سازمان و تولیدکننده ای نتوانسته بالاترین درجه این جایزه، یعنی تندیس طلایی جایزه ملی کیفیت را دریافت کند.

بیات در ادامه با بیان اینکه فعالیت در زمینه توسعه فرهنگ کیفیت با کسب مجوزهای لازم ایرادی ندارد، توضیح داد: هیچ دستگاه و سازمانی جز دستگاه های بخشی که از سوی سازمان ملی استاندارد سازماندهی شدند، مجاز به اهدای جایزه به عنوان برترین ها و سایر القاب در زمینه کیفیت نیستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 15 بهمن 1398 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 14653

به "فریب جایزه های کیفیت تقلبی را نخورید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریب جایزه های کیفیت تقلبی را نخورید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید