فوتبال دنیا، بازیکن ساسولو: به داگلاس کاستا هیچ توهین نژادپرستانه ای نکردم

فوتبال دنیا - بازیکن تیم فوتبال ساسولو می گوید حمله داگلاس کاستا به او به دلیل شنیدن توهینی نژادپرستانه از سوی این بازیکن ایتالیایی نبوده است.

فوتبال دنیا، بازیکن ساسولو: به داگلاس کاستا هیچ توهین نژادپرستانه ای نکردم

به گزارش خبرنگاران، فدریکو دی فرانسچکو که در بازی اخیر تیمش در خانه یوونتوس چند بار با داگلاس کاستا درگیر شد و در نهایت با پرتاب آب دهان از سوی او روبرو شد، از خودش دفاع کرد و گفت که هیچ توهین نژادپرستانه ای به بازیکن برزیلی بانوی پیر نکرده که باعث تحریک او گردیده باشد.

کاستا بعد از بازی ضمن عذرخواهی از حرکتی که احتمالاً برایش محرومیتی طولانی مدت خواهد داشت، به مخاطبانش در فضای مجازی گفت:شما نمی دانید که او به من چه چیزی گفته است.

برخی بلافاصله از پست کاستا اینگونه تعبیر کردند که او هدف توهینی نژادپرستانه از سوی بازیکن ساسولو واقع گردیده است اما پسر سرمربی تیم فوتبال رم از طریق صفحه باشگاه ساسولو در توئیتر این شائبه را رد کرد.

او نوشته است: به خاطر اتهاماتی که به من نسبت داده اند و داستان هایی که برخی رسانه های داخلی دباره ام ساخته اند، شدیداً به دردسر افتاده ام. این حرکات زننده و توهین آمیز هستند. من نمی گذارم هیچ رفتار یا عبارت نژادپرستانه ای که با ارزش های اخلاقی من همخوانی ندارد و تنها نتیجه تخیلات یک عده است، به من نسبت داده گردد. به همین دلیل تقاضا می کنم که احترام تان را حفظ کنید!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، بازیکن ساسولو: به داگلاس کاستا هیچ توهین نژادپرستانه ای نکردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، بازیکن ساسولو: به داگلاس کاستا هیچ توهین نژادپرستانه ای نکردم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید