فوتبال دنیا، نیکو کواچ: پیروزی مقابل ماینتس اهمیت زیادی دارد، تیم ها مقابل ما به شکل متفاوتی بازی می نمایند

به گزارش مجله میهن، فوتبال دنیا - نیکو کواچ امیدوار است بایرن مونیخ به روند اخیرا خوب خودش ادامه دهد.

فوتبال دنیا، نیکو کواچ: پیروزی مقابل ماینتس اهمیت زیادی دارد، تیم ها مقابل ما به شکل متفاوتی بازی می نمایند

به گزارش مجله میهن، نیکو کواچ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ماینتس در هفته نهم رقابت های بوندس لیگای یک آلمان از افق های پیش روی تیم باواریایی سخن گفت.

سرمربی بایرن مونیخ با جملات اظهاراتش را شروع کرد: توماس مولر ضعفی ندارد. ما تصمیم گرفتیم ترکیب خودمان پس از بازی های ملی را حفظ کنیم. همه از وضعیت حال حاضر رضایت داریم اما امکان دارد مولر در بازی های آینده به میدان برود. بواتنگ در تمرینات بسیار خوب کار می نماید اما زوج خط دفاعی در بازی بعدی را تغییر نخواهم داد. در خصوص سیستم چرخشی، باید بگویم اگر به سایر لیگ ها و تیم ها نگاه کنید، می بینید تیم های بزرگ به خاطر بازی های زیاد به مشکل می خورند. بنابراین باید در ترکیب تیم تغییراتی ایجاد کنیم. اگر بازیکنان با خستگی یک بازی را شروع نمایند، مسلما ریسک مصدومیت آن ها بالاتر می رود. جدول رده بندی بوندس لیگا

کواچ در ادامه اضافه کرد: ریبری بدون مشکل تمرین نموده و در لیست بازیکنان حضور خواهد داشت. روبن محروم است و بقیه بازیکنان در دسترس هستند. خاوی مارتینس با انگیزه شده و بسیار خوب کار می نماید. مارتینس می تواند به خط حمله هم یاری کند. او قطعا در بازی های زیادی به میدان خواهد رفت. در حال حاضر دورتموند بسیار خوب کار می نماید اما ما روی کار خودمان تمرکز نموده ایم. هر تیمی دوست دارد گل های زیادی بزند. همه تیم ها برابر بایرن مونیخ به شکل متفاوتی بازی می نمایند و سازمان دفاعی آن ها در بازی با ما متفاوت است. بازیکنان مستعد و جذابی در سراسر جهان حضور دارند و خواهیم دید در ژانویه چه کاری در بازار انجام خواهیم داد اما اکنون نمی خواهم در خصوص آینده صحبت کنم. روی حال و بازی آینده متمرکز هستیم زیرا برد در بازی برابر ماینتس بسیار مهم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 1491

به "فوتبال دنیا، نیکو کواچ: پیروزی مقابل ماینتس اهمیت زیادی دارد، تیم ها مقابل ما به شکل متفاوتی بازی می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، نیکو کواچ: پیروزی مقابل ماینتس اهمیت زیادی دارد، تیم ها مقابل ما به شکل متفاوتی بازی می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید