فوتبال دنیا، 6 یورو؛ تمام موجودی حساب بانکی رونالدینیو!

فوتبال دنیا - رونالدینیو به دلیل یک مشکل حقوقی مجوز خروج از کشورش را نداشته و ظاهراً پول کافی برای حل مشکلش را هم ندارد.

فوتبال دنیا، 6 یورو؛ تمام موجودی حساب بانکی رونالدینیو!

به گزارش خبرنگاران، اخیراً یک قاضی در برزیل دستور ضبط پاسپورت رونالدینیو و ممنوع الخروج شدن این ستاره برزیلی را به دلیل عدم پرداخت بدهی هایش به مبلغ دو میلیون یورو صادر نموده است.

رونالدینیو و برادرش چندی پیش به دلیل ساخت و ساز غیرقانونی در منطقه ای حفاظت شده مجرم شناخته شدند. با وجود آنکه ساختمان به دستور مقامات قضایی در رهن بانک درآمده است اما او هنوز به دلیل سود بالایی که در 4 سال سپری شده در فرایند محاکمه به وام او تعلق گرفته، نتوانسته اقساط وام هایش را بپردازد.

با دستور قضایی، بازرسان اقدام به آنالیز اموال و دارایی های رونالدینیو نموده اند و تعیین شده که حساب بانکی ستاره برزیلی سابق بارسلونا تنها 6 یورو موجودی دارد! این در حالیست که سبک زندگی مرفه و متمولانه رونالدینیو با وضعیت حساب بانکی اش تناسبی ندارد، چون ستاره سابق تیم فوتبال بارسلونا تنها در یکی دو هفته اخیر به منظور انجام یکسری فعالیت های تبلیغاتی به چین و ژاپن سفر نموده است.

علاوه بر این او در چند وقت اخیر به اروپا و آفریقا هم سفر نموده در حالی که اخیراً شرکت فراوری لوازم ورزشی نایکی هم برای تجلیل از رونالدینیو یک خط فراوری از کفش هایی جدید با نام او راه اندازی نموده است که طبق ادعای قاضی پرونده قطعاً برای رونالدینیو عواید مالی قابل توجهی داشته یا خواهد داشت.

در همین حال گفته می گردد که رونالدینیو قرار است روز 17 نوامبر (11 روز دیگر) در یک مسابقه دوستانه در شهر فرانکفورت آلمان تحت عنوان بازی قهرمانان شرکت کند که البته تعیین نیست دستور قاضی برای ضبط پاسپورتش به او اجازه این کار را خواهد داد یا نه.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 1 فروردین 1398 شناسه مطلب: 1748

به "فوتبال دنیا، 6 یورو؛ تمام موجودی حساب بانکی رونالدینیو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، 6 یورو؛ تمام موجودی حساب بانکی رونالدینیو!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید