فیلم های سینمایی جشنواره اصفهان معرفی شدند

به گزارش مجله میهن، هرچند در جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان، فیلم های کوتاه و بلند زنده و پویانمایی زیادی به نمایش در می آید، ولی معمولاً بیش تر نگاه ها به سمت فیلم های سینمایی می چرخد.

فیلم های سینمایی جشنواره اصفهان معرفی شدند

بیایید ببینیم سال جاری در جشنواره سی ودوم، در دو بخش ملی و بین الملل، دوستداران سینمای کودک و نوجوان فرصت تماشای چه فیلم های سینمایی از کدام کارگردان ها را دارند.

  • فیلم های سینمایی بخش بین الملل

1. اوتزی و معمای زمان، کارگردان: گابریل پینوتا (ایتالیا)

2. بچه های وایانگ، کارگردان: ریموند تن (سنگاپور)

3. بیله، کارگردان: اینارا کلمن (لتونی)

4. بیست وسه نفر، کارگردان: مهدی جعفری (سازمان هنری رسانه ای اوج)

5. پسر ابری، کارگردان: مایکمین چینکسپور (بلژیک)

6. جادوگر کوچک، کارگردان: مایکل شائرر (آلمان و سوییس)

7. چاسکیت، کارگردان: پریا رامسوبن (هند)

8. راز تپه سبز، کارگردان: سین سرنیک (کرواسی)

9. سوپر یوفی، کارگردان: مارتین اسمیتز (هلند)

10. شاهین ها، کارگردان: براگی تورهینرکسن (ایسلند)

11. فریاد سکوت، کارگردان: ویلادمیر پوتاپوف (روسیه)

12. قطار آن شب، کارگردان: حمیدرضا قطبی (بهروز رشاد/ محصول کارن فیلم)

13. گنج یرماک، کارگردان: اولگ دنیسوو (روسیه)

14. هکر، کارگردان: پل برگ (دانمارک)

  • فیلم های سینمایی پویانمایی بین الملل

1. بنیامین، (پویانمایی)، کارگردان: محسن عنایتی نوش آبادی

(مصطفی مزرعتی حسن آبادی)

2. جیکوب، می می و سگ های سخنگو، کارگردان: ادموندز جانسونز (لتونی)

3. خرس معرکه، کارگردان: وانگ کی (آمریکا)

4. داستان های باغ جادویی آنتون کرینگز، کارگردان: آنتون کرینگز و آرنود بوراناز (فرانسه ولوگزامبورگ)

5. دره فانوس ها، کارگردان: کلِب هایستاد (کانادا)

6. غرغرو وارد می گردد، کارگردان: آندره کوتوریه (مکزیک)

7. گوسفند و گرگ ها 2، کارگردان: ولادیمیر نیکولائو (روسیه)

8. ماجراهای پت و مت، کارگردان: مارِک بنِس (چک)

9. لوته و اژدهایان گمشده، کارگردان: هایکی ارنیتس و یانو پلدما (کشورهای لتونی و استونی)

10. لوییز و لوکا-مأموریت به ماه، کارگردان: راسموس آ. سیورتسن (نروژ)

11. یافتن کالارو، کارگردان: لئو لی (کشورهای چین و آمریکا)

اقیانوس پشت پنجره،کارگردان: بابک نبی زاده (کانون پرورش فکری و سید جلال چاوشیان)

تورنادو،کارگردان و تهیه کننده: سیدجواد هاشمی

بازیوو، کارگردان: امیرحسین قهرایی (سیدغلامرضا موسوی)

منطقه پرواز ممنوع، کارگردان: امیر داسارگر(حامد بامروت نژاد)تهیه شده در مدرسه سینمایی عمار

قطار آن شب، کارگردان: حمیدرضا قطبی (بهروز رشاد/ محصول کارن فیلم)

بنیامین، (پویانمایی)،کارگردان:محسن عنایتی نوش آبادی (مصطفی مزرعتی حسن آبادی)

بیست وسه نفر، کارگردان: مهدی جعفری (سازمان هنری رسانه ای اوج)

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 10027

به "فیلم های سینمایی جشنواره اصفهان معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم های سینمایی جشنواره اصفهان معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید