مرزبان: هدف ما بقا در لیگ برتر است

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان می گوید همه چیزمان را گذاشتیم تا این برد را به دست آوریم.

مرزبان: هدف ما بقا در لیگ برتر است

به گزارش خبرنگاران، علیرضا مرزبان سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان پس از پیروزی تیمش برابر پیکان در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار کرد: همونطور که انتظار داشتیم، یک بازی درگیرانه را شاهد بودیم. هردو تیم با هیجان زیادی بازی را دنبال می کردند. از طرفی ما بعد از دریافت امتیازات خوب از قعر جدول فاصله گرفته بودیم و تیم مقابل هم بعد از شکست های که متحمل شده بود، می خواست از شخصیت خود دفاع نمایند. فوتبال با فشار و سرعت بالایی را شاهد بودیم. در بیست دقیقه اول بازی مالکیت توپ دست تیم پیکان بود ولی حملات خطرناکی را توانستیم طرح ریزی کنیم. ما با چنگ و دندان از گلی که زدیم دفاع کردیم. ما همه چیزمان را گذاشتیم تا این برد را به دست آوریم. این نشان می دهد که تیم مان شخصیت بزرگی دارد و می تواند به آینده امیدوار باشد. الان ما چهارده امتیاز هستیم و یک بازی قبل از نیم فصل با ذوب آهن داریم و این امید را می دهیم که نفت مسجد سلیمان سال دیگر هم در لیگ برتر می ماند.

او ادامه داد: ما تا روز آخر کوشش خود را انجام می دهیم تا شرایط مثبت را داشته باشد که بتوانیم در لیگ برتر بمانیم. بلندپروازی هم نمی کنیم. اگر هفته آخر بازی ها باشد و چهاردهم باشیم، باز هم خوشحالیم چون در لیگ ماندیم. هدف اصلی ما بقا در لیگ برتر است و تا رسیدن به این مساله راه دشواری در پیش داریم. روزهای سختی در انتظار ما است. الان با توجه به شرایط امیدوارم مسائل باشگاه سریع تر حل گردد. یک سری از مسائل درون تیمی است و احتیاج به بازیکن داریم که باید در جلسه ای که خواهیم گذاشت مطرح گردد. مشکل پول داریم و باید بازیکنان به حقوق شان برسند. پول خوبی را احتیاج داریم تا بازیکنان جدید را به خدمت بگیریم تا هرچه سریع تر با تیم هماهنگ شوند. به اردو خوب احتیاج داریم به خاطر این است که مسائل مالی بسیار مهم است. تا این مسائل حل نگردد ما باز دوباره وارد بحران می شویم.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در خاتمه اضافه نمود: باید انتظارات خودمان را مدیریت کنیم. ما با تیمی بازی کردیم که سال های سال در لیگ برتر است. بازیکنان خوبی در این تیم هستند. این تیم ها مشکل سازمان دهی و مدیریتی به هیچ عنوان ندارند. من یک سال در پیکان بودم و از شرایط مطلع هستم. بازیکنان تمام کوشش خود را انجام دادند و این برای من کافی ست. من می دانم اشتباهات زیادی هست اما من انتظار بیش از این نداشتم. من از فرم بازی کردن تیم راضی هستم چون بازی کردن در مقابل این تیم ها بسیار مشکل است و این مساله را به بازیکنانم تبریک می گویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1398 شناسه مطلب: 2291

به "مرزبان: هدف ما بقا در لیگ برتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرزبان: هدف ما بقا در لیگ برتر است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید