معرفی خدمات بانک خون بند ناف رویان به مردم

به گزارش مجله میهن، در نمایشگاه ایران هلث مراجعه کنندگان با فرآیند عقد قرارداد، جمع آوری، انتقال و پردازش خون بند ناف آشنا می شوند.

معرفی خدمات بانک خون بند ناف رویان به مردم

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاه مجله میهن، شرکت زیرمجموعه پژوهشگاه رویان با حضور در نمایشگاه ایران هلث آخرین یافته های تحقیقاتی، پژوهشی و درمانی را به بازدیدکنندگان معرفی نموده است.

این شرکت از سال 1384 ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف نوزادان تازه متولد شده را شروع نموده و تاکنون پیروز به ذخیره سازی بیش از 100 هزار نمونه شده است.

این بانک خون بندناف 30 نمایندگی در استان های مختلف دارد.بانک خون بندناف شرایطی را فراهم می نماید تا سلول های بنیادی موجود در خون بندناف تحت شرایط خاصی جمع آوری شده و در بانکی ذخیره گردد تا اگر زمانی به سلول های بنیادی برای پیوند احتیاج داشتیم، این منبع ارزشمند به راحتی در دسترس باشد و به توان برای پیوند از آن استفاده کرد.در غرفه این شرکت در نمایشگاه مراجعه کنندگان با فرآیند عقد قرارداد، جمع آوری، انتقال، پردازش خون بند ناف و دیگر محصولات و خدمات این مجموعه آشنا می شوند.

در نتیجه فعالیت این مجموعه، علاوه بر درمان بیماری های بدخیم و نجات جان انسان ها و افزایش چشمگیر امید به زندگی در کشور، از خروج ده ها هزار دلار ارز برای تامین سلول از سایر کشورها جلوگیری شده است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 مرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 6923

به "معرفی خدمات بانک خون بند ناف رویان به مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی خدمات بانک خون بند ناف رویان به مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید