منتفی شدن حضور نکونام در پیکان با دستور مدیرعامل ایران خودرو، عدم فسخ قرارداد کار دست نکو داد

به گزارش مجله میهن، حضور جواد نکونام در باشگاه پیکان با دستور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو منتفی شد.

منتفی شدن حضور نکونام در پیکان با دستور مدیرعامل ایران خودرو، عدم فسخ قرارداد کار دست نکو داد

به گزارش مجله میهن ، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو طی نامه ای، سیاست های انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال پیکان را به مدیرعامل این باشگاه فرهنگی ورزشی ابلاغ کرد.

در نامه هاشم یکه زارع خطاب به محمود شیعی، مدیر عامل باشگاه پیکان آمده است: نظر به این که سیاست های حاکم بر باشگاه فرهنگی و ورزشی در درجه نخست، احترام به مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی بوده و بدیهی است کسب هرگونه موفقیت، مقام و عنوانی با زیر پا گذاشتن این مسئولیت ارزشی ندارد.

علی رغم این که هیچ علاقه ای به دخالت در امور اجرایی باشگاه را ندارم، حسب وظیفه به عنوان سیاستگذار باشگاه پیکان اعلام می کنم احترام به تیم های دیگر به خصوص تیم های شهرستانی لیگ برتر با طرفدارانی عاشق، پرشور و دلسوز شرط اصلی فعالیت های اصلی آن باشگاه است.

بنابراین انتخاب سرمربی از این تیم ها اکیداً ممنوع بوده و باشگاه فقط مجاز به انتخاب سرمربی از میان سرمربیانی است که قبل از اتمام نیم فصل لیگ برتر 97 به عنوان سرمربی آزاد شناخته شوند.

به گزارش مجله میهن، باشگاه پیکان روز پنجشنبه قراردادی به مدت یک فصل و نیم را با جواد نکونام امضا نموده بود که با توجه به عدم فسخ قرارداد این مربی با باشگاه نساجی مازندران، یکه زارع مقابل این اقدام را گرفت و بدین ترتیب حضور نکونام در این تیم منتفی شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 2582

به "منتفی شدن حضور نکونام در پیکان با دستور مدیرعامل ایران خودرو، عدم فسخ قرارداد کار دست نکو داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتفی شدن حضور نکونام در پیکان با دستور مدیرعامل ایران خودرو، عدم فسخ قرارداد کار دست نکو داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید