مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی غیردولتی تا چه زمانی است؟

به گزارش مجله میهن، مهلت ثبت نام در سومین دوره استخدام بخش خصوصی، شرکت های صنعتی، تجاری و فناور امروز یک شنبه 14 مهر ماه به انتها می رسد.

مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی غیردولتی تا چه زمانی است؟

به گزارش گروه اجتماعی مجله میهن، آزمون استخدامی بخش خصوصی و ظرفیت ها و شرایط آن و ثبت نام آن از حدود سه هفته پیش شروع شده است، ولی با این وجود برای خیلی از افراد در این رابطه سوالاتی از جمله آخرین مهلت ثبت نام وجود دارد که در این گزارش به بیان شرایط این آزمون و زمان ثبت نام و ... می پردازیم.

سومین دوره استخدام بخش خصوصی، شرکت های صنعتی، تجاری و فناور توسط دبیرخانه این مرکز در سال 98 برگزار می گردد. این آزمون با هدف تامین کمبود نیرو در بخش های غیردولتی به صورت یکپارچه در کل کشور برگزار می گردد. ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی از 26 مرداد 98 شروع شده و تا 31 شهریور ماه 98 ادامه دارد (که البته این بازه زمانی به مدت دو هفته و تا سرانجام روز 14 مهر ماه تمدید شد) و داوطلبانی که مراحل ثبت نام را سپری نموده و پیروز به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی شده اند باید پس از اتمام مهلت ثبت نام در آزمون سه مرحله ای آزمون بخش خصوصی شرکت کنند. مطابق جدول زمانبندی مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 98 مراحل برگزاری آزمون به قرار زیر است:

آزمون مرحله اول تحت عنوان آزمون شخصیت شناسی به صورت اینترنتی (غیرحضوری) در دهه دوم مهر ماه برگزار می گردد.

آزمون مرحله دوم تحت عنوان آزمون تخصصی به صورت اینترنتی (غیرحضوری) در دهه دوم آبان ماه برگزار می گردد.

آزمون مرحله سوم به صورت مصاحبه و با حضوری داوطلب در محل پذیرفته شده در نیمه اول دی ماه برگزار می گردد.

همان طور که در بالا اشاره شد دو مرحله اول آزمون به صورت آنلاین و اینترنتی به وسیله سایت ثبت نام آزمون بخش خصوصی inre.ir برگزار می گردد و داوطلبانی که در اعلام نتایج اولیه استخدام بخش خصوصی پذیرفته شده اند می توانند در آزمون مرحله سوم شرکت کنند. آزمون مرحله سوم با توجه به قبولی داوطلب، با حضور وی در محل قبولی برگزار می گردد و داوطلب می بایست در مصاحبه ای که از وی به عمل می آید حد نصاب قبولی را کسب نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 11675

به "مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی غیردولتی تا چه زمانی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی غیردولتی تا چه زمانی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید