موفقیت دانشجویان مهندسی فضای سبز دانشگاه تهران در مسابقه بین المللی طراحی باغ هوشمند مسکو 2020

به گزارش مجله میهن، طرح ارائه شده توسط دانشجویان مهندسی فضای سبز دانشگاه تهران در مسابقه بین المللی طراحی باغ هوشمند مسکو 2020، رتبه سوم و جایزه ویژه این دوره از مسابقات را کسب کرد.

موفقیت دانشجویان مهندسی فضای سبز دانشگاه تهران در مسابقه بین المللی طراحی باغ هوشمند مسکو 2020

جهت دریافت خدمات ویلا طراحی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله میهن به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، تیم داوود وفاداری و عظیمه رمضانی دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی فضای سبز پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، در مسابقه بین المللی طراحی باغ هوشمند مسکو 2020، علاوه بر کسب مدال برنز برای بخش مسابقه طراحی باغ هوشمند، جایزه ویژه توجه به مفاهیم و ملاحظات پایداری در طراحی و نوآوری و رویکرد خلاقانه برای ارتقای توسعه پایدار را نیز به دست آورد و مورد تقدیر ویژه هیأت داوران این مسابقه بین المللی نهاده شد.

این مسابقه بین المللی با موضوع ویژه طراحی باغ هوشمند و اکولوژیک بین دانشجویان و حرفه مندان جوان و همزمان با نهمین نمایشگاه بین المللی گل و طراحی باغ مسکو برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 مرداد 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 20163

به "موفقیت دانشجویان مهندسی فضای سبز دانشگاه تهران در مسابقه بین المللی طراحی باغ هوشمند مسکو 2020" امتیاز دهید

2 کاربر به "موفقیت دانشجویان مهندسی فضای سبز دانشگاه تهران در مسابقه بین المللی طراحی باغ هوشمند مسکو 2020" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موفقیت دانشجویان مهندسی فضای سبز دانشگاه تهران در مسابقه بین المللی طراحی باغ هوشمند مسکو 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید