میلان برای جذب آزمون با ناپولی وارد رقابت شد، وجود یک مانع برای انتقال سردار به سن پائولو

به گزارش مجله میهن، یک منبع ایتالیایی مدعی شده است که باشگاه میلان میخواهد برای خرید مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت با ناپولی رقابت کند.

میلان برای جذب آزمون با ناپولی وارد رقابت شد، وجود یک مانع برای انتقال سردار به سن پائولو

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش مجله میهن، سایت کالچو مرکاتوی ایتالیا نوشته است که باشگاه میلان هم به جمع مشتریان سردار آزمون اضافه شده، اما کوشش این باشگاه برای خرید مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت تنها در حد یک مکالمه کوتاه میان مدیربرنامه های او فالی رمضانی و مسئولان حوزه نقل وانتقالات روسونری بوده است.

در این تماس، نمایندگان باشگاه میلان از رمضانی درباره شرایط فعلی آزمون سؤالاتی پرسیده اند و در هفته های آینده تعیین خواهد شد که آیا این مکالمه منجر به مذاکراتی جدی برای انتقال آزمون به سن سیرو خواهد شد یا نه.

عاملی که به نظر می رسد در ترغیب شدن باشگاه میلان برای جذب سردار آزمون تأثیرگذار بوده است، رابطه خوب رمضانی با رالف رانگنیک، گزینه اصلی راهنمایی قرمزومشکی پوشان شهر میلان است. با این وجود همچنان ناپولی پیشتاز کورس تیم های ایتالیایی برای خرید آزمون است.

به نظر می رسد که آزمون پس از هشت سال بازی در روسیه میخواهد در یکی دیگر از لیگ های اروپایی تجربه کسب کند. او در یکی از مصاحبه های اخیر خود نیز بیان کرد که از تمایل ناپولی برای جذبش آگاه است. در همین حال مسئولان باشگاه زنیت هم تأکید نموده اند که قصد ندارند آزمون را از دست بدهند، چون که او یکی از مهره های کلیدی در اجرای پروژه این باشگاه است. مذاکره کردن با زنیت برای مشتریان آزمون کار ساده ای نخواهد بود. گویا این باشگاه روس به تمام مشتریان بازیکن ایرانی خود اطلاع داده است که به پیشنهادهایی کمتر از 30 میلیون یورو توجه نخواهد کرد.

ناپولی اطمینان دارد که می تواند سرداز آزمون را جذب کند، اما مشکل این تیم پر بودن سهمیه بازیکنان غیراروپایی ترکیبش است هرچند در صورتی که شایعه جدایی ایروینگ لوسانو صحت داشته باشد و بازیکن مکزیکی سابق آیندهوون به پیشنهاد مشتریان انگلیسی اش پاسخ مثبت دهد، راه برای ورود آزمون به تیم تحت راهنمایی جنارو گتوسو باز می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 17 تیر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 19881

به "میلان برای جذب آزمون با ناپولی وارد رقابت شد، وجود یک مانع برای انتقال سردار به سن پائولو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلان برای جذب آزمون با ناپولی وارد رقابت شد، وجود یک مانع برای انتقال سردار به سن پائولو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید