نساجی داوران را به کمیته اخلاق می کشاند؟

ممکن است باشگاه نساجی، پرونده داوری ها را به کمیته اخلاق بکشاند تا از حقی که معتقد است از این باشگاه ضایع شده دفاع کند.

نساجی داوران را به کمیته اخلاق می کشاند؟

به گزارش خبرنگاران ، اشتباهات داوری علیه تیم فوتبال نساجی، با پنالتی دقیقه 96 داور که در بازی با سپاهان برعلیه این تیم گرفت، به اوج خود رسیده و باشگاه نساجی را وادار نموده که برای دریافت حق خود از فدراسیون فوتبال دست به کار گردد. این باشگاه در همین راستا برای دومین بار نامه ای به کمیته داوران ارسال نموده است و اگر این نامه هم به نتیجه ای نرسد، شاید حتی برای احقاق حق خود به سراغ کمیته اخلاق برود. پیش از نساجی هم باشگاه های زیادی چنین اعتراض هایی به داوری ها داشته اند که نتیجه ای در بر نداشته است و معلوم نیست حالا شکایت های نساجی به جایی می رسد یا نه؟

بازی سپاهان – نساجی می رفت تا با نتیجه تساوی 2 بر 2 به سرانجام برسد که پنالتی دقیقه 96 داور مسابقه برای سپاهان، ورق را به سود تیم اصفهانی برگرداند و سه امتیاز را از نساجی گرفت. بعد از بازبینی فیلم های بازی و اعلام نظر کارشناسان داور، معین شده که این پنالتی به درستی گرفته نشده است. قائمشهری ها حالا این اشتباه داوری را هم در کنار اشتباهاتی که در هفته های اخیر شاهدش بودند، قرار داده اند و حسابی از داوری ها شاکی و ناراحت هستند.

اصلاً کار به جایی رسیده که باشگاه نساجی با تهیه فیلم صحنه های اشتباهات داوری و درخواست مکتوبی، در هفته های اخیر تصمیم گرفته از داوران این مسابقات به فدراسیون فوتبال شکایت کند. باشگاه نساجی اعتقاد دارد در پنج دیدار این تیم مقابل تیم های تراکتورسازی، فولاد خوزستان، پارس جنوبی، سایپا و سپاهان، داوران اشتباهات تأثیرگذار علیه سرخپوشان داشته اند و به همین دلیل خواسته اند که به این موضوع رسیدگی گردد.

براساس ادعای باشگاه نساجی، در دقیقه 52 بازی با تراکتور، پنالتی اخراج برای تیم نکونام گرفته نشده است. در بازی با پارس جنوبی که در قائمشهر برگزار گردید، به اعتقاد این باشگاه، گل سالم نساجی مردود شد.

آن ها معتقدند که در بازی با فولاد هم یک پنالتی به ناحق علیه شان گرفته شده است و سپس وقتی با پرسپولیس بازی کردند به دلیل بازی این تیم با الدحیل اتفاقات بازی با نساجی را به بازی آسیایی پرسپولیس ربط دادند و اتفاقاتی را برای نساجی رقم زدند.

بازی با استقلال هم برای نساجی ماجراهای خاص خود را داشت و اعضای این تیم مازندرانی معتقدند چون این بازی پیش از دربی برگزار می شد، داور به بازیکنان استقلال کارت نمی داد.

بعد از همه این اتفاقات نساجی در اصفهان به مصاف سپاهان رفت و پنالتی دقیقه 96 اینقدر غیرقابل پیش بینی بود که در حین بازی اعتراضی جدی از سوی کادرفنی نساجی را در پی داشت. همان زمان هم اما بازیکن گرجستانی نساجی اصرار داشت که تنها یک تماس ساده با بازیکن سپاهان داشته که آن هم بیرون از محوطه جریمه بوده نه داخل محوطه! داور بازی اما به زدن پنالتی اصرار کرد و دو امتیاز به سادگی از دست نکونام و شاگردانش پرید.

این بار اما نساجی به سادگی از این اشتباه نمی گذرد و می خواهد شکایت از داوران با به طور جدی پیگیری کند. چون این دومین نامه ای است که از این باشگاه در اعتراض و شکایت از داوری به فدراسیون فوتبال ارسال می گردد. نامه قبلی با واکنش خاصی از سوی فدراسیون فوتبال همراه نبوده و از دست رفتن 11 امتیاز برای نساجی باعث شده که آن ها نامه دوم خود را خیلی جدی تر از قبل پیگیر باشد.

حتی گفته می گردد بعید نیست که اگر این نامه دوم به نتیجه ای نرسد و واکنشی از سوی کمیته داوران را در پی نداشته باشد، ممکن است باشگاه نساجی، پرونده داوری ها را به کمیته اخلاق هم بکشاند تا از حقی که معتقد است از این باشگاه ضایع شده دفاع کند.

1 – 11

منبع: ایران ورزشی

به "نساجی داوران را به کمیته اخلاق می کشاند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی داوران را به کمیته اخلاق می کشاند؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید