نصرتی: چیزی جز ستایش پرسپولیس نمی توانم بگویم

به گزارش مجله میهن، بازیکن پیشین پرسپولیس می گوید نایب قهرمانی سرخپوشان با دست بسته در لیگ قهرمانان آسیا معادل قهرمانی است.

نصرتی: چیزی جز ستایش پرسپولیس نمی توانم بگویم

محمد نصرتی در گفت وگو با مجله میهن، درباره شکست تیم پرسپولیس ایران در فینال و نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: به طرفداران پرسپولیس و مردم ایران تبریک می گویم. این نایب قهرمانی کم از قهرمانی نبود. به هر حال ژاپنی ها در بازی رفت، بار خودشان را بسته و 50 درصد راه را طی کردند. آن ها به لحاظ بدنی نیز شرایط بهتری داشتند چون بیش تر استراحت کردند. پرسپولیس یک رفت و برگشت به ژاپن داشت اما آن ها فقط به ایران آمدند و بازی کردند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: با توجه به این که برانکو، بازیکنان محدودی داشت، تیمش در دقایق سرانجامی خسته شد و این کاملا طبیعی است. پرسپولیس این همه مصدوم داشت و متاسفانه محمد انصاری هم به مصدومان اضافه شد. واقعا خدا قوت و دم شان گرم. باید بیش ترین تشکر را از برانکو کرد که با دست بسته، هیچ وقت شکوه و گلایه نکرد. شاید اگر مربی دیگری بود در لیگ برتر هم گزینه نیفتادن می شد.

ملی پوش پیشین فوتبال ایران هم چنین درباره مسائل فنی بازی فینال شرح داد: کاشیما به لحاظ فنی هم در همه خطوط بازیکنان خوبی داشت و سعی کرد با حفظ توپ، بازیکنان پرسپولیس را خسته کند. پرسپولیس هم یار جایگزین نداشت. واقعا زور تیم ما به نماینده ژاپن نرسید.

نصرتی دربخش دیگری از مصاحبه درباره فشار شدیدی که روی سرخپوشان بود، مطرح کرد: چون بازی رفت با اختلاف دو گل به سود کاشیما به سرانجام رسیده بود، از یک طرف نباید گل می خوردیم، از یک طرف مصدوم داشتیم و از یک طرف هم محروم داده بودیم. بنابراین معتقدم تا این جا هم که آمدند، برای من قهرمان هستند.

او در سرانجام تاکید نمود: پرسپولیس با پتانسیلی که دارد، به خودباوری رسیده است و می تواند سال آینده برای قهرمانی بجنگد. باید کادرفنی را حفظ نمایند و با جذب بازیکنان جدید، به قهرمانی سال آینده فکر نمایند. در مجموع چیزی جز ستایش این تیم نمی توانم بگویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 فروردین 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 1845

به "نصرتی: چیزی جز ستایش پرسپولیس نمی توانم بگویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصرتی: چیزی جز ستایش پرسپولیس نمی توانم بگویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید