نعمتی: برای اینکه حاشیه سازی نشود، خودم را مقصر معرفی کردم، پارک زمان مسابقه را فراموش نموده بود

ملی پوش تیراندازی با کمان در خصوص حذفش در بازی های آسیایی 2018 گفت: برای حفظ حرمت ایران و اینکه کاروان وارد حاشیه نشود، اعلام کردم خودم مقصر هستم تا دوستانم راحت کار نمایند.

نعمتی: برای اینکه حاشیه سازی نشود، خودم را مقصر معرفی کردم، پارک زمان مسابقه را فراموش نموده بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، زهرا نعمتی در نشست خبری امروز فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص بازی های آسیایی 2018 اندونزی گفت: هنوز مسابقاتم تمام نشده و باید در پارالمپیک ادامه دهم و تمریناتم ادامه دارد. شعبانی بهار رئیس فدراسیون به من لطف زیادی دارد و از من حمایت کرد. ورود من به بازی ها با لطف و حمایت او بود. به شما نمی گویم به چه دلایلی ممکن بود اگر شعبانی بهار نباشد وارد مسابقات شوم.

وی درباره حذف عجیبش از بازی های آسیایی 2018 و این که هنگام مسابقه در حال صرف ناهار بود، گفت: اتفاقی که افتاد، برای من و فدراسیون ناراحت نماینده بود، چون ورزشکار زحمت می کشد و افرادی پشت سرش او را تشویق می نمایند و منتظر نتیجه هستند.

ملی پوش تیراندازی با کمان اضافه نمود: هیچ عمدی در این کار نبود، چون اگر این اتفاق نمی افتاد، هم پرچم ایران بالا می رفت و هم برای من و فدراسیون افتخار بود. در آن موقع برای من هم باورکردنی نبود که چه اتفاقی افتاده، اما در روزهای بعد مسابقات من و بچه ها ادامه داشت و برای حفظ حرمت ایران و اینکه کاروان وارد حاشیه نگردد، اعلام کردم خودم مقصر هستم تا دوستانم راحت کار نمایند.

نعمتی در خصوص مقصر این اتفاق گفت: پارک سرمربی من است و برای من و ایران زحمت کشیده است، او زمان مسابقه من را فراموش کرد و این اتفاق باورکردنی نبود، اما اتفاقی است که افتاده. من باید آن را می پذیرفتم تا با روحیه ادامه بدهم. نفرات ما زیاد و مسئول من پارک بود. او به من گفت استراحت کنم و قرار بود به من اطلاع بدهد. برنامه مسابقات دست مربی بود.

وی اعلام کرد: انتظار دارم یاری کنید با آرامش بیشتری کار کنم و باید در پارالمپیک کارم را ادامه بدهم. هیچ عمدی در کار نبود و برای همه ناراحت نماینده بود. دو سال تا المپیک فاصله داریم و امیدوارم با حمایت و دعای مردم اتفاق خوبی بیفتد.

ملی پوش تیراندازی با کمان در خصوص اینکه چه عاملی ممکن بود مانع حضور وی در تیم ملی گردد، گفت: دوست ندارم حاشیه مانع کارم گردد، هر چه که بود، مهم این است که این فرصت برای حضور من فراهم شد و لطف شعبانی بهار برای من ارزش دارد.

نعمتی مطرح نمود: اینکه دو مسابقه انجام می گردد کار سخت است. از یک مسابقه سخت می آیم و وارد مسابقه سخت دیگری می شوم و باید ریکاوری بدنی و روحی داشته باشم. امیدوارم با دعای مردم و حمایت کمیته پارالمپیک به اوج آمادگی برسم و کوشش می کنم تا بهترین ها را رقم بزنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 12 آذر 1397 شناسه مطلب: 634

به "نعمتی: برای اینکه حاشیه سازی نشود، خودم را مقصر معرفی کردم، پارک زمان مسابقه را فراموش نموده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: برای اینکه حاشیه سازی نشود، خودم را مقصر معرفی کردم، پارک زمان مسابقه را فراموش نموده بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید