واکنش شورای کشتی آسیا به تصمیمات اخیر اتحادیه جهانی

به گزارش مجله میهن، متن نامه ارسالی دولت تورلیخانف رئیس بخش آسیایی اتحادیه جهانی کشتی به تمامی فدراسیون های کشتی قاره کهن به توضیح زیر است:

واکنش شورای کشتی آسیا به تصمیمات اخیر اتحادیه جهانی

این روزها بواسطه انتشار ویروس کووید 19 تمامی جهان با شرایطی چالش برانگیز روبروست. در این میان جامعه عظیم کشتی نیز استثنا نبوده و ما وظیفه داریم با صبر و حوصله به دستورات و پیشنهادات مقامات مسوول گوش فرا دهیم. وظیفه ما بعنوان یک انسان مقابله با این ویروس است و این مهم تنها با رعایت مسوولیت های اجتماعی ممکن می باشد.

همانطور که می دانید بخش آسیایی اتحادیه جهانی کشتی در روزهای ابتدایی شیوع ویروس در نظر داشت تا رقابت های گزینشی را برگزار نماید تا قاره ما از این لحاظ در وضعیتی مشابه با سایر قاره ها قرار گیرد اما با افزایش میزان شیوع تصمیم به تعویق این مسابقات گرفته شد که قطعا همه می دانیم تصمیم درستی بوده است. سلامتی ورزشکاران بی شک مهم ترین اولویت همه ماست و می دانیم که به همین دلیل حتی کمیته بین المللی المپیک نیز تصمیم گرفته است تا رقابت های المپیک توکیو را تا تابستان سال آینده به تعویق بیاندازد. به این ترتیب ما می توانیم برگزاری این مسابقات را از یکم تا هفدهم مرداد سال 1400 جشن بگیریم. علاوه بر این سهمیه های کسب شده تا به امروز نیز کماکان به قوت خود باقی خواهند بود.

متاسفانه این اتفاقات تغییراتی را در تقویم اتحادیه جهانی ایجاد کردند که روی چند رویداد عظیم از جمله مسابقاتی که قرار بود سال جاری در قاره آسیا برگزار گردد تاثیر گذاشت.

اما من از همه شما می خواهم اکنون که در خانه درکنار عزیزانتان وقت می گذرانید مثبت به وقایع نگاه کنید. این فرصتی عالی برای آرامش و تامل در مواردی است که برای همه ما بصورت جداگانه مهم است.

در انتها ضمن آرزوی سلامتی برای همه شما، امیدوارم که بتوانیم به زودی همدیگر را دیدار کنیم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 3 خرداد 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 18166

به "واکنش شورای کشتی آسیا به تصمیمات اخیر اتحادیه جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شورای کشتی آسیا به تصمیمات اخیر اتحادیه جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید