خاتمه کار عاشوری با شکست برابر قهرمان المپیک، حذف سه نماینده ایران در مرحله یک سی ودوم

به گزارش مجله میهن، در ادامه رقابت های شمشیربازی قهرمانی آسیا در بخش اپه مردان، نمایندگان کشورمان از کسب مدال باز ماندند.

خاتمه کار عاشوری با شکست برابر قهرمان المپیک، حذف سه نماینده ایران در مرحله یک سی ودوم

به گزارش مجله میهن، دومین روز از مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا در کشور هنگ کنگ با برگزاری مسابقات در بخش اپه شروع شد.

طاهر عاشوری با چهاربرد و دو باخت در مرحله مقدماتی به جدول اصلی و حذفی مسابقات راه پیدا کرد. عاشوری در مرحله حذفی در مقابل حریف سنگاپوری به پیروزی رسید و به مرحله یک سی و دوم صعود کرد. وی در ادامه مقابل حریف هنگ کنکی خود به پیروزی رسید و به مرحله یک شانزدهم راه پیدا کرد. عاشوری در ادامه به مصاف کیونگ حریف قدرتمند خود قهرمان المپیک و دنیا از کشور کره رفت و با شکست مقابل این شمشیرباز از ادامه رقابت ها بازماند.

محمداسماعیلی با پنج برد و یک باخت در مرحله مقدماتی، راهی جدول حذفی شد. وی در نخستین ملاقات خود در دور نخست به مصاف شمشیرباز استرالیایی رفت و با شکست حریف خود به محله بعدی راه پیدا کرد اما با شکست برابر شمشیربازی از قرقیزستان از صعود به مرحله یک شانزدهم باز ماند.

محمد رضایی نیز با چهار پیروزی و دو شکست راهی دور حذفی شد. وی ابتدا شمشیرباز قرقیزستانی را شکست داد اما در ادامه مقابل حریفی از قزاقستان نتیجه را واگذار کرد و به کار خود در این رقابت ها خاتمه داد.

محمد کیهانی هم با سه پیروزی و سه شکست در مرحله مقدماتی راهی دور حذفی شد. وی مقابل حریف ازبکستانی خود نتیجه را واگذار کرد و از راهیابی به مرحله یک سی و دوم بازماند.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 15880

به "خاتمه کار عاشوری با شکست برابر قهرمان المپیک، حذف سه نماینده ایران در مرحله یک سی ودوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه کار عاشوری با شکست برابر قهرمان المپیک، حذف سه نماینده ایران در مرحله یک سی ودوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید