پنالتی پرسپولیس مشکوک بود، نباید داور تهرانی برای بازی می گذاشتند

به گزارش مجله میهن، ساکت الهامی، عصر امروز در نشست خبری بعد از دیدار ماشین سازی مقابل پرسپولیس گفت: همان طور که دیدید بازی پرفشاری از سوی هر دو تیم انجام شد، هر دو تیم می دانستند دنبال چه اهدافی هستند و بازیکنان ما نیز اهداف مورد نظر را به خوبی در درون زمین به اجرا گذاشتند.

پنالتی پرسپولیس مشکوک بود، نباید داور تهرانی برای بازی می گذاشتند

وی از طرفداران ماشین سازی بابت اینکه بازیکنان را تنها نگذاشتند، تقدیر کرد.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز اضافه نمود: از تماشاگران تشکر می کنم که از ابتدا خیلی خوب تیم ما را حمایت و تشویق کردند، اما شرمسار شدیم که نتوانستیم به خوبی پاسخ محبت طرفداران را بدهیم.

وی با ابراز رضایت از شرایط بازی توضیح داد: پنالتی مشکوک گرفته شده برای پرسپولیس روند بازی را عوض کرد و تمرکز تیم ما را به هم ریخت چرا که ما تیم جوانی داریم که خیلی از آنها برای اولین بار مقابل پرسپولیس بازی می کردند.

الهامی با انتقاد از تهرانی بودن داور و یکی از یاری داوران ادامه داد: از کمیته داوران تشکر می کنم اما همانطور که داور اصفهانی را برای بازی تیم های اصفهانی نمی گذارند و همانطور که داوران تبریزی را برای بازی تیم های تبریزی اعزام نمی نمایند، ما هم انتظار داریم داوران تهرانی را هم برای تیم های تهرانی انتخاب ننمایند.

وی با انتقاد از اخراج بی دلیل خطیبی اذعان داشت: داور اگر در صحنه پنالتی، خطایی گرفته باید کارت زرد نشان بدهد اما این اتفاق رخ نداد، مشکل ما از جایی آغاز شد که رسول خطیبی توسط داور اخراج شد، در آن صحنه خطیبی تنها می خواست با داور درباره پنالتی صحبت کند اما بازیکنان جوان تیم ما او را گرفتند و اینگونه به نظر آمد که خطیبی قصد درگیری با داور را دارد و جلوه بدی به وجود آمد.

مربی ماشین سازی ادامه داد: خطیبی هیچ واژه بدی علیه داور به کار نبرد اما او را اخراج کردند، ما از کمیته داوران انتظار داریم که شرایط بهتری را فراهم نمایند تا تیم های شهرستانی مثل ما ضرر ننمایند.

الهامی با ابراز رضایت از بازی بازیکنان ماشین سازی توضیح داد: ما تیم جوانی داریم اما امروز بازیکنان ماشین سازی بیشتر از 100 دقیقه مقابل پرسپولیس بازی کردند، امیدوارم که بتوانیم روند خوب خودمان را ادامه دهیم اما نمی دانم حالا با اخراج رسول خطیبی در بازی های بعدی او را خواهیم داشت یا نه.

الهامی درباره صحنه مشکوک پنالتی گفت: ناظر بازی از بالا به پایین آمد و گفت من دیدم که صحنه پنالتی نبود، با داور صحبت می کنم و تا آنجایی که بشود یاری می کنم اما مثل اینکه نتوانست با داور صحت کند.

لازم به ذکر است، دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی تبریز در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی با گل دقیقه 101 وحید امیری به انتها رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 11475

به "پنالتی پرسپولیس مشکوک بود، نباید داور تهرانی برای بازی می گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنالتی پرسپولیس مشکوک بود، نباید داور تهرانی برای بازی می گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید