پیشرفت های شرکت های دانش بنیان در سالی که گذشت

به گزارش مجله میهن، ستاری معاون علمی رئیس جمهور سال گذشته را سال پرباری برای شرکت های دانش بنیان دانست.

پیشرفت های شرکت های دانش بنیان در سالی که گذشت

به گزارش خبرنگار ، سورنا ستاری معاون علمی ریاست جمهوری اظهار کرد: خوشحالم که یک بهار دیگر در کنار مردم عزیزم هستم؛ سال گذشته سال پرباری برای شرکت های دانش بنیان بود و البته قطعاً انتظارات همه ما بیشتر از این هاست.

او ادامه داد: با وجود همه تحریم های خیلی سنگین، شرکت های دانش بنیان پیشرفت ها و توسعه های قابل توجهی کردند، حدود 5 هزار شرکت دانش بنیان درآمد بیش از یک صد و بیست هزار میلیارد تومان توانستند ایجاد نمایند.

ستاری گفت: ما در بسیاری از حوزه ها پیشرفت های قابل توجهی داشتیم که یکی از دلایل آن می تواند تحریم های ظالمانه آمریکا باشد. یکی از برنامه های جدی معاونت علمی در سال گذشته مقابله با مسائل تحریم ها بود. همین طور در حوزه های خاص مانند بهداشتی، دارویی و سلامت اتفاقات بسیار خوبی رخ داد.

معاون علمی ریاست جمهوری ادامه داد: شرکت های ای اس تی و حوزه های بیوتکنولوژی به خوبی توانستند در مشکل اخیر ویروس کرونا نقش آفرینی نمایند.

او گفت: تقاضای من از مردم شریف ایران این است که از این اکوسیستمی که توسط جوانان ایرانی به وجود آمده است حمایت نمایند. ما هم سعی می کنیم تمام امکانات را برای جوانان فراهم کنید.

ستاری اعلام کرد: با توکل بر خدا و صبر و تکیه بر دانش خود می توانیم همانند سال های گذشته بر مسائل خود پیروز شویم.

معاون علمی ریاست جمهوری در سرانجام گفت: سال آینده، سالی عظیم برای شرکت های دانش بنیان خواهد بود. ما رشد قابل توجهی باید داشته باشیم و قطعا فکر می کنم این اکوسیستم آماده است یک جهت جدید داشته باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 17548

به "پیشرفت های شرکت های دانش بنیان در سالی که گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت های شرکت های دانش بنیان در سالی که گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید