کارمندان فیس بوک و گوگل تا آخر سال دور کار شدند

به گزارش مجله میهن به نقل از بی بی سی، فیس بوک و گوگل به کارمندانشان اجازه می دهند تا سرانجام امسال میلادی به دورکاری از خانه ادامه دهند.

کارمندان فیس بوک و گوگل تا آخر سال دور کار شدند

این شرکت های عظیم فناوری به دلیل شیوع ویروس کرونا دفاتر خود را تعطیل کردند و کارمندانشان از راه دور به فعالیت خود ادامه دادند. اما اکنون آنها برنامه های خود برای بازگشایی دفاترشان در آینده نزدیک را منتشر نموده اند. این در حالی است که فیس بوک و گوگل فرصت های دورکاری بیشتری برای کارمندان نیز در نظر گرفته اند.

گوگل ابتدا اعلام نمود سیاست دورکاری از خانه را تا اول ژوئن 2020 میلادی ادامه می دهد. اما این شرکت اکنون سیاست دورکاری را گسترده تر می نماید. فیس بوک نیز اعلام نموده در 6 جولای دفاتر خود را باز می نماید.

ساندار پیچای مدیر ارشد اجرایی گوگل نیز اعلام نموده کارمندانی که حضورشان در دفتر کار احتیاج است، می توانند از ماه جولای به سرکار بازگردند چراکه اقدامات ایمنی بیشتری در محل کار اجرا می گردد.

اما به گفته پیچای بخش اعظم کارمندان که فعالیت هایشان از خانه قابل اجرا است، می توانند تا انتها سال به دورکاری از خانه ادامه دهند.

همزمان با انتشار بیانیه گوگل، فیس بوک نیز بیانیه ای مشابه منتشر نموده است.

سخنگوی فیس بوک در این باره می گوید: فیس بوک گام بعدی برای بازگشت به کار را برداشته است. امروز اعلام می کنیم هرکسی که قادر به انجام وظیفه خود از راه دور است، می تواند تا انتها سال به دور کاری ادامه دهد. همانطور که می دانید شرایط دائماً در حال تغییر است زیرا کارمندان و خانواده هایشان باید تصمیم مهمی درباره بازگشت به کار بگیرند.

فیس بوک هنوز مشغول آنالیز آن است که از کدام کارمندان بخواهد در محل کار حاضر شوند.

این در حالی است که بعضی از شرکت ها مشغول طراحی دوباره فضاهای ادارای هستند تا قوانین فاصله گذاری اجتماعی را لحاظ نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 15 تیر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 19791

به "کارمندان فیس بوک و گوگل تا آخر سال دور کار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان فیس بوک و گوگل تا آخر سال دور کار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید