کمال کامیابی نیا: ناامید نیستیم و می توانیم کاشیما آنتلرز را شکست دهیم، داوری اذیت مان کرد

کمال کامیابی نیا، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاشیما آنتلرز ژاپن تیمی نیست که نتوانیم آنها را در تهران شکست دهیم.

کمال کامیابی نیا: ناامید نیستیم و می توانیم کاشیما آنتلرز را شکست دهیم، داوری اذیت مان کرد

به گزارش خبرنگاران، کمال کامیابی نیا پس از شکست دو بر صفر پرسپولیس مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم. این بازی فینال آسیا بود و کاشیما تیم خوبی داشت. در نیمه دوم، روی دو اتفاق گل خوردیم، اما صد در صد به جبران نتیجه در تهران امیدواریم. امیدوارم در تهران بتوانیم به یاری طرفداران نتیجه بازی رفت را جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: کاشیما تیمی نیست که نتوان را آن را شکست داد. درست است که دو گل خورده ایم و کار برای دیدار برگشت سخت است، اما به یاری طرفداران و حمایت های شان می توانیم بازی را ببریم.

کامیابی نیا در خصوص داوری این دیدار مطرح کرد: داوری خیلی اذیت مان کرد و خطاهای خنده دار گرفت. مربیان آنها اعتراض می کردند، جو بازی را عوض نموده و به سود خودشان تغییر دادند. اخراج سیامک نعمتی سختگیرانه بود، شاید اگر می دانست سیامک کارت زرد داشته، اصلا به او کارت دیگری نشان نمی داد.

وی اعلام کرد: در نیمه اول خوب و قلدر بازی کردیم، اما شرایط بدنی در نیمه دوم افت پیدا کرد. این مسئله به خاطر شرایط آب و هوایی طبیعی بود. من ساعت 11 شب می خوابیدم، اما اینجا ساعت 4 صبح از خواب بلند می شدم. می توان در تهران کاشیما را برد، اصلا اینطور نیست که ناامید باشیم و امیدوارم با یاری طرفداران بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کمال کامیابی نیا: ناامید نیستیم و می توانیم کاشیما آنتلرز را شکست دهیم، داوری اذیت مان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمال کامیابی نیا: ناامید نیستیم و می توانیم کاشیما آنتلرز را شکست دهیم، داوری اذیت مان کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید