کونته: برای انتخاب فهرست نهایی تیمم باید تصمیمات دردناکی بگیرم

به گزارش مجله میهن، سرمربی تیم ملی ایتالیا گفت برای اعلام فهرست نهایی بازیکنان آتزوری که در یورو 2016 شرکت خواهند داشت، باید تصمیماتی خلاف میلش بگیرد.

کونته: برای انتخاب فهرست نهایی تیمم باید تصمیمات دردناکی بگیرم

به گزارش خبرنگاران، آنتونیو کونته پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) تیم ملی ایتالیا در بازی محبت آمیز اش برابر اسکاتلند که آخرین بازی آتزوری پیش از اعلام فهرست نهایی و 23 نفره لاجوردی پوشان برای شرکت در یورو 2016 است، به خبرنگاران گفت: حرکت ما به سمت یورو پیش از این آغاز شده، تمرکز تیم بالاست و انگیزه زیادی هم دارد.

ما می خواهیم از هر نظر بی عیب و نقص بازی کنیم اما در عین حال شما به ندرت می توانید مرا راضی ببینید. حالا باید کار کنیم چون یورو نزدیک است و من سخت در حال بررسی تمام شرایط هستم. بعد از بازی از همه بازیکنانم تشکر کردم چون روز سه شنبه باید فهرست نهایی را اعلام کنم و همه آنها ثابت کرده اند که پوشیدن پیراهن آتزوری چقدر برای شان مهم است.

کونته افزود: من مجبور تصمیمات دردناکی بگیرم پس پیشاپیش از آنهایی که نام شان خط می خورد و به خانه برخواهند گشت تشکر می کنم چون آنها در آینده بیش از یک فرصت دیگر خواهند داشت اما من باید تعدادی از مردان خارق العاده ام را رها کنم. هنوز به هیچ کسی چیزی نگفته ام. فردا با پزشک تیم مشورت می کنم و پس از آن به خونسردانه ترین شکل ممکن تصمیم گیری می کنم.

سرمربی آتزوری درباره عملکرد تیمش برابر اسکاتلند و بازیکنانی که در این دیدار به میدان فرستاده است، نیز اعلام کرد: من در این بازی کسانی را به میدان فرستادم تا آخرین تردید هایم نسبت به شرایط شان برطرف شود. در این بازی بعضی ها هم بازی نکردند چون من از حضورشان در یورو مطمئن هستم. ما سعی کردیم بازی مان را انجام دهیم اگرچه دقت کافی نداشتیم. شرایط نامناسب چمن (ورزشگاه مالت) هم مزید بر علت شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 1 اسفند 1398 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 15041

به "کونته: برای انتخاب فهرست نهایی تیمم باید تصمیمات دردناکی بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: برای انتخاب فهرست نهایی تیمم باید تصمیمات دردناکی بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید