گالاتاسرای و فنرباغچه به دنبال جذب علیرضا جهانبخش

به گزارش مجله میهن، ملی پوش ایرانی تا سال 2023 با این تیم انگلیسی قرارداد دارد و پیش بینی شده برایتون برای واگذاری جهانبخش رقمی در حدود 12 میلیون پوند طلب کند.

گالاتاسرای و فنرباغچه به دنبال جذب علیرضا جهانبخش

جهت دریافت خدمات طراحی خانه باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

با توجه به نیمکت نشینی جهانبخش در برایتون، فنرباغپه و گالاتاسرای در پی جذب وی هستند.

به گزارش ایلنا، نشریه فاناتیک در گزارشی نوشت با توجه به شرایط وینگر ایرانی باشگه برایتون در این فصل و با وجود درخشش خود و نیمکت نشینی، باشگاه فنرباغچه ترکیه به دنبال جذب علیرضا جهانبخش وینگر 26 ساله و ایرانی برایتون است. این در حالی است که فوتواسپور در گزارشی دیگر، از تمایل فاتح تریم و گالاتاسرای به جذب جهانبخش خبر داده است.

علیرضا جهانبخش در تابستان 2018 با انتقالی 17 میلیون پوندی از آلکمار هلند به برایتون پیوست اما با تنها 33 بازی و ثبت 2 گل و یک پاس گل، روزهای موفقی در لیگ برتر نداشت. ملی پوش ایرانی تا سال 2023 با این تیم انگلیسی قرارداد دارد و پیش بینی شده برایتون برای واگذاری جهانبخش رقمی در حدود 12 میلیون پوند طلب کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 22059

به "گالاتاسرای و فنرباغچه به دنبال جذب علیرضا جهانبخش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گالاتاسرای و فنرباغچه به دنبال جذب علیرضا جهانبخش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید