گلایه سرپرست کمیته بولینگ از اسکندری

سرپرست کمیته بولینگ گفت: این که دو ماه قبل از انتخابات به من حکم ریاست بدهند، آن هم در حالی که چهار سال سرپرست بودم شاید به این دلیل باشد که می خواستند آرای جامعه بولینگ را نیز به سمت خودشان بکشانند.

گلایه سرپرست کمیته بولینگ از اسکندری

به گزارش خبرنگاران، علی کریمی در حالی که از چهار سال پیش سرپرستی کمیته بولینگ فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس را بر عهده داشت، گویا پس از انتخاب هاشم اسکندری در هفته گذشته به عنوان رییس این فدراسیون برای سومین دوره متوالی، با بی مهری مسئولان روبرو شده است و حتی روز گذشته (شنبه) در حالی که برای انجام برخی امور اداری جهت اعزام بولینگ بازان به رقابت های قهرمانی دنیا در محل فدراسیون حاضر شده بود، پس از مشاجره به بیرون از فدراسیون راهنمایی شد.

در همین خصوص علی کریمی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره اتفاقات اتفاق افتاده دیروز، اظهار کرد: من چهار سال است که به عنوان سرپرست کمیته بولینگ فعالیت می کنم و در طول این مدت هنوز حکمی برای ریاست به من داده نشده بود و جالب است که بدانید دو ماه مانده به انتخابات ریاست فدراسیون حکم ریاست کمیته بولینگ را به من دادند اما من پس از اعتراض به هاشم اسکندری آن حکم را پس دادم و گفتم این حکم تا زمانی که انتظارات جامعه بولینگ برآورده نگردد، در نزد دبیر فدراسیون به امانت بماند.

او ادامه داد: دلیل اصلی اعتراضات من بی توجهی اسکندری به جامعه بولینگ در طول هشت سال گذشته بوده است. او حتی یک بار هم به بولینگ بازان یاری مالی نکرده است. سال گذشته 500 میلیون تومان هزینه مسابقات بازیکنان شد که تمام این مبلغ را خود بولینگ بازان پرداخت کردند. در طول هشت سال ریاست اسکندری حتی یک اعزام به حساب فدراسیون نداشتیم و فقط یک بار دو نفر از بولینگ بازان در مسابقات داخل سالن آسیا شرکت کردند که البته هزینه آن را هم کمیته ملی المپیک متقبل شده بود.

کریمی توضیح داد: واقعا فدراسیون آن قدری پول ندارد که از بودجه 1.6 میلیارد تومانی خود هشت میلیون تومان در هر سال برای بولینگ هزینه کند؟ من خودم هر ساله مسابقات رنکینگ کشوری بولینگ را با احتساب هزینه ها و جوایز ورزشکاران برگزار می کنم که بودجه ای در حدود هشت میلیون تومان لازم دارد. من برای تمامی سفرها، ایاب و ذهاب و اسکانم در کشورهای مختلف برای مسابقات از جیبم پول پرداخت کردم.

رئیس کمیته بولینگ در ادامه خاطر نشان کرد: این که دو ماه قبل از انتخابات به من حکم ریاست بدهند، آن هم در حالی که چهار سال سرپرست بودم شاید به این دلیل باشد که می خواستند آرای جامعه بولینگ را نیز به سمت خودشان بکشانند.

کریمی درباره اتفاقاتی که روز گذشته در فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس اتفاق افتاده است، گفت : روز گذشته از طرف روابط بین ملل فدراسیون با من تماس گرفتند و اعلام نمودند که قرار است شش نفر از بازیکنان را به مسابقات هنگ کنگ اعزام کنیم و از من خواستند تا به فدراسیون بروم تا برای پر کردن فرم های مربوط به مشخصات بازیکنان یاریشان کنم. پر کردن فرم ها یک ساعت طول کشید و من متوجه شدم که فردی با نام فرهاد طاهری که دلال خط موبایل و میز اسنوکر است و هیچ سمتی در فدراسیون ندارد، با آقای فوادیان، نایب رییس فدراسیون تماس گرفت و به او خبر داد که کریمی به فدراسیون آمده است. بلافاصله نایب رییس با شخصی که در کنار من در حال پر کردن فرم ها بود تماس گرفت و به او گفت که به کریمی بگویید از فدراسیون بیرون برود!

او ادامه داد: من به این رفتار اعتراض کردم و گفتم که فدراسیون خانه من است و کسی نمی تواند من را از این جا بیرون کند. جالب آن جا است که اسکندری به همراه دبیر در دفترشان حضور داشتند و با وجود اعتراضات من اصلا از اتاقشان بیرون هم نیامدند. در کنار من کامران شهلا، سرمربی تیم ملی اسنوکر نیز حضور داشت و به او هم گفتم که این جا خانه من است و به احترام شماها بی احترامی نمی کنم ولی اگر بار دیگر چنین رفتاری را ببینم سکوت نخواهم کرد. شب گذشته نیز پیامی به هاشم اسکندری ارسال کردم و از او دلیل این نوع رفتارها را جویا شدم اما او نسبت به این موضوع طبق همیشه پاسخگو نبود.

علی کریمی در انتها، از یک اتفاق عجیب در سال 2015 نیز پرده برداری کرد و در شرح آن گفت: در سال 2015 قرار شد تا یک بازیکن با نام علی قاسم نژاد در مسابقات قهرمانی بولینگ دنیا که از 13 تا 20 نوامبر در آمریکا برگزار می شد، شرکت کند که فدراسیون در آن مقطع زمانی همانند دیگر اعزام های رشته بولینگ اعلام نمود که باید خود بازیکن هزینه اعزامش را بپردازد. پس از آن از سوی فدراسیون به ما خبر دادند که باید از کمیته ملی المپیک هم یک نفر به همراه بازیکن به آمریکا برود و جالب آن جا بود که گفتند حتما هزینه فرد مورد نظر کمیته ملی المپیک را نیز بپردازد که خوشبختانه بولینگ باز اعزامی به دلیل وضع مالی خوبی که داشت پول آن فرد دیگر را هم داد. به ما گفتند اگر اعتراضی بکیند تیم اعزام نمی گردد.

او در ادامه این صحبت ها اضافه کرد: به نظرتان وقتی به فرودگاه رسیدیم چه کسی را دیدیم که قرار بود با ما بیاید؟ آن شخص کامران شهلا سرمربی تیم ملی اسنوکر و بیلیارد بود. وقتی هم از کامران شهلا پرسیدم که چرا قرار است با ما بیاید پاسخ داد که به عنوان مترجم در کنار تیم ملی بولینگ حضور خواهد داشت. اما پس از آن متوجه شدیم که در نامه برای درخواست ویزا نام کامران شهلا به عنوان سرمربی تیم ملی بولینگ درج شده است. واقعا نمی دانم برای این کارهای غیر اخلاقی چه جوابی دارند. حتی این نامه را به داورزنی فرستادم ولی هیچ جوابی دریافت نشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 20 اسفند 1397 شناسه مطلب: 1563

به "گلایه سرپرست کمیته بولینگ از اسکندری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه سرپرست کمیته بولینگ از اسکندری"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید