یک پیروزی و یک شکست برای تیراندازان قم در هفته دوم لیگ برتر

محمد جواد متقیان نژاد در مصاحبه با خبرنگاران گفت: هفته دوم لیگ برتر تیراندازی بانوان کشور در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار گردید و تیراندازان قمی در هفته دوم این مسابقات صاحب یک پیروزی و یک شکست شدند.

یک پیروزی و یک شکست برای تیراندازان قم در هفته دوم لیگ برتر

وی اضافه کرد: حریف تیم هیئت تیراندازی قم در هفته دوم لیگ برتر تیم ناجا بود که مسابقه دو تیم در تفنگ بادی با پیروزی تیم ناجا به خاتمه رسید اما در مسابقه بخش تپانچه، تیم هیئت قم موفق شد حریف خود را شکست دهد.

دبیر هیئت تیراندازی استان قم گفت: اعضای تیم تیراندازی قم در هفته دوم لیگ را در تفنگ بادی فاطمه حسین زاده، سیده رؤیا صبح خیز، مریم زابلی زاده و مونا سعیدپور و در تپانچه، خدیجه هاشمی، زهرا هاشمی، گلناز رشیدی و زهرا حسینی تشکیل دادند.

متقیان نژاد بیان داشت: این تیم با حضور محمود جعفرغفار به عنوان مربی و مرضیه فراهانی به عنوان سرپرست در لیگ برتر حاضر است ضمن این که قم در لیگ برتر تیراندازی مردان نیز شرکت دارد و با تیمی بسیار جوان وارد این مسابقات شده است.

وی مطرح نمود: تیم تیراندازی بانوان قم در هفته نخست لیگ برتر برابر هیئت قزوین شکست خورد اما مریم زابلی زاده، عضو تیم هیئت تیراندازی قم در فینال مسابقات تفنگ بادی هفته اول، پس از نجمه خدمتی دوم شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 19 فروردین 1398 شناسه مطلب: 2030

به "یک پیروزی و یک شکست برای تیراندازان قم در هفته دوم لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک پیروزی و یک شکست برای تیراندازان قم در هفته دوم لیگ برتر"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید