10 پارک ملی در ایالات متحده

در سراسر قاره آمریکا، آمریکا گوشه و کنار unspoiled دارد . طبیعت با شکوه برای هزاران سال الهام‌بخش انسان‌ها بوده‌است . امروزه این پرنده ، مسافران را جذب می‌کند که می‌توانند به اکتشاف ، کشف و تمجید از کوه‌های شگفت‌انگیز ، جنگل‌ها و دره‌های باریک بپردازند . این ده نقطه عالی را بررسی کنید و سفر خود را برنامه‌ریزی کنید .

10 پارک ملی در ایالات متحده

10. پارک Potomac غربی
در سال 1912 ، مردم توکیو 3000 sakuras به این شهر دادند . از آن زمان که در ماه آوریل درخت‌های شکوفه گیلاس هزاران نفر را جذب می‌کنند . علاوه بر رویداده‌ای فرهنگی گوناگون ، برنامه‌ها و نمایشگاه‌ها ، دعوت به مشارکت در این دوستی دو ملت را به خود اختصاص می‌دهند . امسال هنرمندان و نوازندگان ژاپنی هنر خود را به نمایش گذاشته و مردم را سرگرم خواهند کرد .
چرا به آنجا بروی ؟
این یکی از بهترین زمان‌ها برای بازدید از پایتخت و تجربه فرهنگ و سبک زندگی پر جنب و جوش آن است . علاوه بر آن ، درختان شکوفا قطعا ً موجب ایجاد هیجان بیشتری می‌شوند و سایت‌های زیبایی را فراهم می‌کنند .
9. پارک ملی Sequoia
به محض رسیدن به خانه آمریکایی ، پارک ملی به خاطر درختان غول‌پیکر sequoia و درخت شرمن بزرگ در میان آن‌ها معروف است . دومی بزرگ‌ترین درخت زندگی در دنیا و غرور پارک است . پارک ملی "کینگز کراس پارک " نام دارد. امروزه این سایت بازدیدکنندگان بسیاری را به خاطر طبیعت بکر و این درختان باشکوه جذب می‌کند .
چرا به آنجا بروی ؟
در زمستان ، پوشیده از برف است که باعث ایجاد مناظر سفید زیبا می‌شود . علاوه بر ژنرال شرمن ، درخت تونل یک جاذبه مشهور دیگر است - یک تونل در درختی بریده شد که در سال 1937 به زمین افتاد .
8. باغ خدایان
یک پارک ملی هم یک پارک ملی است که نمونه خوبی از تاریخ زمین‌شناسی است . صخره‌های قرمز نمادین ، که مشخصه آن در منطقه است، شکل‌های باورنکردنی و formations ایجاد می‌کنند . صخره‌های مشهوری چون دوقلوهای سی امی ، صخره پنجره یا صخره متعادل ، اثبات مسحور کننده‌ای هستند که طبیعت بزرگ‌ترین معمار است .
چرا به آنجا بروی ؟
این مکان سالانه 2 میلیون بازدیدکننده را جذب می‌کند و آن را به محبوب‌ترین پارک در Colorado اسپرینگز تبدیل می‌کند . این سایت فعالیت‌های فضای باز مانند کوهنوردی ، صعود ، دوچرخه‌سواری کوهستان و دوچرخه‌سواری را فراهم می‌کند .
7. پارک ملی المپیک
این پارک ملی در سال 1909 توسط رئیس‌جمهور تیودور روزولت ایجاد شد . به خاطر طبیعت متنوع و متنوع پارک ، این پارک به عنوان میراث جهانی یونسکو شناخته شد . در واقع سه ذخایر متمایز وجود دارد : جنگل‌های معتدل و ساحل ناهموار اقیانوس آرام . بازدید کنندگان زمین‌های وسیعی از طبیعت برای اکتشاف دارند . مسیرهای مختلفی وجود دارند که امکان کاوش در پارک را فراهم می‌کنند و مناظر حیرت‌انگیز را تحسین می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ؟
از سواحل پر ابهت و سواحل تا چمنزارها و جنگل‌های انبوه و جنگل‌های انبوه ، از ماهیگیری تا صعود - توریست‌ها می‌توانند از طبیعت متنوعی بهره‌مند شوند . علاوه بر این ، پارک حتی یک وسیله نقلیه برای دسترسی به کوهستان‌ها را ارائه می‌دهد که در آن مناظر panoramic بزرگ به پارک و یخچال باز می‌شوند .
6. حفظ و حفظ پارک ملی دنالی
پارک در آلاسکا به خاطر طبیعت و دنالی به خود می‌بالد - بلندترین کوه در آمریکای شمالی ( 20، 310 متر ؛ 6190 متر ) . این ذخیره دارای ماهیت بسیار متنوع و مشخصه چند منطقه آب و هوا است : taiga ، tundra و همچنین یخچال‌های طبیعی یک منظره واقعا ً منحصر به فرد ایجاد می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ؟
این شهر با بیش از 400 هزار بازدیدکننده در سال ، یکی از محبوب‌ترین مقصدهای توریستی در آلاسکا است . فعالیت‌های زمستانی شامل اسکی - ، اسکی کراس کانتری و snowmachining می‌شوند . در تابستان ، مسافران به پیاده‌روی ، اردو زدن و صخره نوردی می‌روند .
5. پارک ملی Grand
بخشی از کوه‌های راکی ، محدوده کوهستانی Teton ، هم‌مرز با ایالت آیداهو ، برخی مناظر تماشایی را ارائه می‌دهد . این قله دارای قله‌های بلند بلندی است که بلندترین آن‌ها در حدود 200 متر ( 13 770 سانتی‌متر ) ارتفاع دارند . آب شدن یخ از این قله‌ها ، دریاچه‌های کوهستانی شفاف را پر می‌کند که چشم‌انداز زیبایی را تکمیل می‌کند .
چرا به آنجا بروی ؟
گستره برفی و کمی به رنگ آبی با سرسبزی و چمن‌ها احاطه شده‌است ، که در بهار و تابستان در گله‌ای رنگارنگ پوشیده شده‌اند . این پارک همچنین فعالیت‌های متعددی دارد : از کوه نوردی ،
سوار بر اسب ، سوار بر اسب به قایق‌سواری ، ماهیگیری ، اردو زدن و حتی بیشتر .
4. Yellowstone پارک
این پارک به خاطر چشمه‌های آب‌گرم معروف است . آب داغ و اسیدی بسیار خطرناک است ، با این حال ، یک ponds رنگارنگ ایجاد می‌کند . در فاصله 113 متر ( 370 فوت ) ، گرند Prismatic بهار بزرگ‌ترین کشور در کشور است .
چرا به آنجا بروی ؟
شاهد نمایشی مهیج از بخار است که از زمین می‌اید !
3. پارک ملی Yosemite
یکی از جالب‌ترین پارک‌های آمریکا ، Yosemite به گونه‌ای از عجایب طبیعی ، مکان‌های مقدس و دیدگاه‌های اسطوره‌ای ، به خود می‌بالد . راهپیمایان ، راهپیمایان و افرادی که به کمپ کمپ می‌روند تا از تپه نیم دوم بالا بروند ، نمای کوهه‌ای یخی را تماشا کنید، مناظر panoramic را از نقطه یخچال و یا حتی پایه پرش از قله‌های مختلف تماشا کنید .
چرا به آنجا بروی ؟
با طبیعت unspoiled در این پارک عظیم جادویی کاوش کنید .

به "10 پارک ملی در ایالات متحده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 پارک ملی در ایالات متحده"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید