2200 تقاضای مهمانی برای دانشجویان در سامانه سجاد ثبت شده است

به گزارش مجله میهن، معاون وزیر علوم گفت: تا به امروز 2200 مورد تقاضا در سامانه نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان ثبت شده است.

2200 تقاضای مهمانی برای دانشجویان در سامانه سجاد ثبت شده است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مجله میهن، به نقل از وزارت علوم، مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در پنجاه و سومین نشست معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور گفت: دانشجویان خارجی که در دانشگاه های کشور تحصیل می نمایند، احتیاج به توجه بیشتر و مستمر از سوی مسئولان دانشگاهی دارند و باید برای آنها هم از 15 شهریورماه آموزش های مجازی آموزش زبان فارسی و همچنین سایر دروس برقرار گردد.

صدیقی در این نشست مجازی که با حضور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و خاکی صدیق، معاون آموزشی وزارت علوم در محل این وزارت برگزار گردید، با بیان اینکه در ترم آینده اولویت اصلی ما تغذیه دانشجویان نیست، گفت: تغذیه دانشجویی در ترم آینده برای دانشجویان محدود ساکنان در خوابگاه ها پیش بینی خواهد شد.

وی اضافه کرد: برای دانشجویانی که به صورت حضوری در کلاس های دانشگاهی حضور می یابند، از رستوران های مکمل استفاده می گردد و در صورت عدم امکان ارائه غذا از این طریق، رستوران های سنتی دانشگاه ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

معاون وزیر علوم با بیان اینکه تقاضا کردیم برای جبران خسارت خوابگاه های خودگردان تمهیداتی اندیشیده گردد، گفت: اجاره بهای خوابگاه ها در ترم گذشته به وسیله صندوق رفاه دانشجویان به آنان بازپرداخت شد.

رئیس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه در ترم آینده به دلیل برگزاری کلاس ها به صورت مجازی، مهمانی دانشجویان برای کل ترم معنایی ندارد، گفت: در ترم آینده دانشجویان می توانند برای گذراندن واحدهای عملی، واحدهای انتهای و انتها نامه تقاضای مهمانی در دانشگاه های محل زندگی خود را ارائه دهند و در این ارتباط تا به امروز 2200 مورد تقاضا در سامانه نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان ثبت شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: mihanmall.com شناسه مطلب: 22415

به "2200 تقاضای مهمانی برای دانشجویان در سامانه سجاد ثبت شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2200 تقاضای مهمانی برای دانشجویان در سامانه سجاد ثبت شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید