465 میلیارد ریال طرح عمرانی در پارس آباد به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگاران، فرماندار پارس آباد در آئین افتتاح این پروژه ها یادآور شد: آبیاری تحت فشار اراضی خلیل لو با 193 میلیارد و 500 میلیون ریال سرمایه گذاری، گازرسانی به محور صنعتی سربند با 20 میلیارد ریال اعتبار و استاندارد سازی سامانه گرمایشی و تجهیز 27 مدرسه با 30 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار از جمله طرح های افتتاحی است.

465 میلیارد ریال طرح عمرانی در پارس آباد به بهره برداری رسید

علی علایی توضیح داد: برق رسانی به فاز دوم مسکن مهر با هزینه کرد 17 میلیارد و 700 میلیون ریال و ساماندهی پایاب میله های مرزی با یک میلیارد و 500 میلیون ریال سرمایه گذاری از جمله طرح های مهمی است که به بهره برداری رسید.

معاون استاندار اردبیل نیز در آیین افتتاح همزمان این طرح ها اضافه نمود: در هفته دولت 360 طرح عمرانی و اقتصادی در جای جای استان اردبیل به بهره برداری می رسد.

نواداد ادامه داد: با وجود کوشش ها و کارهای انجام گردیده مشکلات و کاستی هایی وجود دارد از این رو باید مدیران دستگاه های اجرایی خدمت رسانی به مردم و حل مشکلات را در سرلوحه برنامه های کاری خود قرار دهند.

وی به ضرورت اتحاد و همدلی میان آحاد جامعه اشاره نمود و بین داشت: با وحدت و همدلی توطئه های دشمنان خنثی می گردد و کشور در مسیر پیشرفت و توسعه قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 9 آبان 1397 شناسه مطلب: 448

به "465 میلیارد ریال طرح عمرانی در پارس آباد به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "465 میلیارد ریال طرح عمرانی در پارس آباد به بهره برداری رسید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید