609 هزار اشتغال خالص سال جاری ایجاد شده است

به گزارش خبرنگاران، محمد شریعتمداری بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری آذربایجان غربی با بیان اینکه این تعداد تاپایان سال افزایش می یابد اضافه نمود: مرحله دوم اعطای تسهیلات در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی به میزان 12 هزار و 800 میلیارد تومان اختصاص یافته است.

609 هزار اشتغال خالص سال جاری ایجاد شده است

وی ادامه داد: از محل صندوق توسعه ملی مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون دلار سال جاری برای اشتغال روستایی اختصاص یافته که نیمی از این مبلغ تخصیص داده شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با اشاره به ممنوعیت صدور بعضی کالاها از مرزها مطرح کرد: در این راستا صدور یک هزار و 300 قلم کالا از مرزها ممنوع است که در این زمینه کمیسیونی برای اجرای این طرح با توجه به معیشت مرزنشینان تشکیل شده تا فهرست کالاهای مجاز به وسیله مرزها معین گردد.

شریعتمداری همچنین با اشاره به شروع دهه چهارم انقلاب اسلامی و در پیش بودن 22 بهمن ماه اظهارداشت: با وجود کاستی ها، انقلاب اسلامی موجب پیشرفت کشور در 40 سال گذشته شده و پیشرفت مالی طبق ضریب های مختلف بین المللی مشهود است.

وی گفت: امروز در سایه برکات بیشمار انقلاب اسلامی شاهد اقتدار ایران اسلامی در منطقه هستیم و با وجود همه توطئه ها دشمنان تاکنون نتوانسته اند خدشه ای به اقتدار ایران اسلامی وارد نمایند.

وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی امروز به منظور بهره برداری از تعدادی طرح های اشتغالزایی به استان سفر نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 20 خرداد 1398 شناسه مطلب: 3247

به "609 هزار اشتغال خالص سال جاری ایجاد شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "609 هزار اشتغال خالص سال جاری ایجاد شده است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید