کسب و کار

بیمه آسیا درجهت پیاده سازی استانداردهای بین المللی گزارشگری اقتصادی(IFRS)حرکت می نماید

پایش مستمر فعالیت ها هیات مدیره بیمه آسیا را به این نتیجه رسانده است که توسعه و ارتقای نرم افزارهای بیمه ای مطابق با استاندارد و آیین نامه های بیمه مرکزی در این شرکت لازم است.

6 آذر 1399

پیش بینی ونزوئلا از قیمت نفت در سال آینده

شرکت نفتی دولتی ونزوئلا برآورد بدبینانه ای از قیمت نفت در سال میلادی آینده داشته و قیمت هر بشکه نفتی که صادر می نماید را 35 دلار پیش بینی کرد.

4 آذر 1399

لوگوهایی که در آنها با بازی کردن با فضای منفی، مفهوم کلمه به زیبایی نشان داده شده

طراح لوگو باید یک استعداد ذاتی، حس زیبایی شناسانه، نکته سنجی و خلاقیت داشته باشد و بتواند از انواع فناوری ترسیم اشکال و نرم افزارها به راحتی استفاده کند.

25 آبان 1399

کشت گیاهان دارویی در 30 هکتار از زمین های تحقیقاتی دانشگاه آزاد فارسان

کشت گیاهان دارویی در 30 هکتار از زمین های دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان در نشستی با حضور مسئولان شهرستان فارسان و به منظور ایجاد کارآفرینی، اشتغال و درآمدزایی مورد آنالیز نهاده شد.

23 آبان 1399

خبرنگاران اشتغالزایی و بهره برداری اصولی با توسعه تعاونی ها در منابع طبیعی

اصفهان- خبرنگاران- توسعه کمی و کیفی و حمایت همه جانبه از تعاونی های منابع طبیعی زمینه بهره برداری اصولی، درآمدزایی و اشتغالزایی برای ساکنان و مهمتر حفاظت و احیا عرصه ها را فراهم می نماید که در اصفهان گامهای مثبتی برای تحقق این راهبرد به ویژه در هفت سال...

23 آبان 1399

گیشه های سرد و خلوت در کمرکش تابستان، سالن های سینما فقط زنده اند، خبری از رونق نیست!

در روزهای گرم و کرونایی تابستان 99، سالن های سینما همچنان روزهای سردی را تجربه می نمایند.

11 آبان 1399

تکنیک های فن بیان در خواستگاری برای پسران و دختران

داشتن فن بیان مناسب در خواستگاری از جمله مقدمات یک ازدواج پیروز است. اینکه در جلسه خواستگاری چگونه رفتار کنیم؟ و چه بگوییم تاثیری مستقیم بر نتیجه دارد. همچنین باید بدانیم مهمترین سوالات روز خواستگاری چیست؟ و به درست ترین شکل این سوالات را مطرح کنیم....

4 آبان 1399

نهضت مهارت آموزی راه برون رفت از معضل بیکاری در کشور

خبرنگاران/سمنان رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان راه برون رفت از مشکل بیکاری در کشور را شکل گیری نهضت مهارت آموزی و آموزش های مهارتی ارزیابی کرد.

4 آبان 1399

طراحی ادارجات دولتی ، ساختمان مرکزی وزارت بهداشت در هلند

طراحی ادارجات دولتی همواره از اهمیت بسیار زیادی در مبحث معماری برخوردار بوده، زیرا بهرحال اینگونه بناها علاوه بر اینکه نقش مهمی بروی روحیه و عملکرد کارکنان وزارت مربوطه می گذرد، بعنوان نماد یک کشور از لحاظ مالی، فرهنگی و سلامتی افراد جامعه نیز تبدیل...

1 آبان 1399

اعتراض اروپایی به محدودیت کرونایی

تظاهرات چند ده هزار نفری معترضان به سیاست های کنترلی دولت آلمان در مقابله با شیوع ویروس کرونا با مداخله پلیس در حالی به خشونت کشیده شد که همزمان شهرهای عظیم انگلیس، سوئیس، فرانسه، اتریش و ... نیز صحنه اعتراضات به محدودیت های ضد کرونایی بود.

27 مهر 1399

خبرنگاران محکوم شدن یک شرکت متخلف در رامهرمز

اهواز - خبرنگاران - مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: یک شرکت متخلف در رامهرمز به پرداخت چهار میلیارد و 640 میلیون ریال محکوم شد.

25 مهر 1399

1.2 میلیون اقامت رسمی طی تعطیلات اخیر در مازندران ثبت شد

اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت که در تعطیلات پنج روزه اخیر یک میلیون و 230 هزار مورد اقامت در اقامتگاه های رسمی گردشگری استان ثبت شد.

24 مهر 1399

هدف ایران در سوریه سرمایه گذاری مشترک است نه فروش کالا

مدت هاست که درباره راه اندازی دفاتر تجاری ایران در کشورهای مختلف و اهمیت آن صحبت می کنند؛ فروردین ماه 1398، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت از راه اندازی دفاتر تجاری در کشورهای ترکیه، عراق، لبنان و سوریه خبر داد. بهمن ماه 1398 در نشستی با حضور معاون دیپلماسی...

17 مهر 1399

فرصت دو ماهه مجلس به اتحادیه املاک و وزارت مسکن برای کنترل قیمت ها و جلوگیری از سودجویی مشاوران املاک

شاکری درخصوص کم شدن فاصله زمانی بین رشد و جهش قیمتی تأمین مسکن تذکر جدی داده و بیان نمود: قبلا هر 5 تا 8 سال یک رشد قیمتی در مسکن داشتیم که در حال حاضر به یک و دو سال رسیده

11 مهر 1399

گوشی های 5 تا 6 میلیون تومانی در بازار کدام است؟

گوشی موبایل Samsung Galaxy A31 - 6/128 به قیمت 5 میلیون و 278 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.

7 مهر 1399

خبرنگاران 16 کارمند اسکله بیروت بازداشت شدند

تهران-خبرنگاران- دادگاه نظامی لبنان پنجشنبه شب در حکمی دستور بازداشت 16 کارمند اسکله بیروت را برای انجام تحقیقات در خصوص انفجار روز سه شنبه در این منطقه صادر کرده است.

7 مهر 1399

هشدار چین به امریکا برای دستگیری روزنامه نگاران

چین به آمریکا هشدار داد چنانچه سرکوب سیاسی روزنامه نگاران چینی مستقر در ایالات متحده را ادامه دهد پاسخی لازم و قانونی خواهد گرفت.

4 مهر 1399

عقب ماندن چهارمحال و بختیاری از بحث توسعه آموزش مهارتی در برنامه ششم

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه این استان در بحث توسعه آموزش های مهارتی از برنامه ششم توسعه عقب است، گفت: در گذشته در بحث راهنمایی تحصیلی دانش آموزان پیروز عمل نکردیم.

3 مهر 1399

یزد، قم و فیروزه شهر ملی صنایع دستی می شوند

در این نشست پرونده شهر فیروزه در استان خراسان رضوی به عنوان شهر ملی فیروزه، قم به عنوان شهر ملی انگشتر و یزد به عنوان شهر ملی زیورآلات آنالیز شد.

23 شهریور 1399

شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان افتتاح شد

خبرنگاران/اصفهان شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو با حضور شرکت های برجسته کشور عصر امروز دوشنبه (16 تیرماه) در اصفهان افتتاح شد.

16 شهریور 1399
تعداد: (177)