کسب و کار

قیمت جوجه افزایش یافت، هیچ فروشگاهی مجاز به فروش مرغ بیش از نرخ مصوب نیست

خبرنگاران- نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی اعلام نمود که در کل کشور باید مرغ با قیمت مصوب 24 هزارو900 تومان توزیع گردد و اگر چنین اتفاقی نمی افتد سیستم توزیع با مشکلاتی همراه است.

12 اردیبهشت 1400

تغییر قواعد بازی

سال هاست سبک زندگی دیجیتال ما متاثر از محصولات و فناوری های چند غول بزرگ این صنعت شده است. اگر لپ تاپ دارید، احتمالا سیستم عامل ویندوز شرکت مایکروسافت روی آن نصب شده و بارها از بسته نرم افزاری آفیس این شرکت برای کارهایتان استفاده کرده اید.

4 اردیبهشت 1400

آغاز نخستین فروش فوری محصولات ایران خودرو در سال جدید

سه محصول پژو پارس بنزینی، پژو پارس TU5 و سمند ال. ایکس با موعد تحویل حداکثر 90 روزه عرضه شده است.

26 فروردین 1400

گوگل کارمندان شاکی را به مرخصی سلامت روانی می فرستد

چندتن از کارمندان گوگل ادعا می کنند این شرکت در مقابل گزارش رفتارهای نژاد پرستانه و تبعیض گرایانه همکارانشان به آنها توصیه می کند مرخصی سلامت روانی بگیرند.

16 فروردین 1400

کلید ورود به بورس شکست

آخرین سال قرن چهاردهم هجری در شرایطی به زمان حال نزدیک و نزدیک تر می شود که سال 99 با تمامی فراز و نشیب هایی که داشت چند ارثیه نا مبارک را برای سال آینده به یادگار خواهد گذاشت. در این سال افزایش قابل توجه قیمت سهام که در نهایت با سقوط نماگر های بورسی و فرابورسی...

12 فروردین 1400

قدیمی ترین کتاب فروشی اصفهان پایدار همچون چهلستون

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در اصفهان، اگر از مسن ترها در اصفهان نام قدیمی ترین کتابفروشی شهر را بپرسی، یحتمل بیشترشان به یاد چهارباغ و خیابان سپه و مسیح ثقفی می افتند؛ مردی که بسیار ناگهانی از جهان رفت و آنقدر نبودش دردناک بود که استاد جلال الدین همایی...

5 فروردین 1400

آمازون، پارک خورشیدی شناور می سازد

در واقع گوگل، مایکروسافت، اپل و فیس بوک همه به یک هدف مشابه متعهد شده اند. این بدان معناست که هر سال این شرکت ها قصد دارند به همان اندازه که در تأسیسات خود انرژی مصرف می کنند، انرژی تجدیدپذیر بخرند.

26 اسفند 1399

پخش ویروس از آزمایشگاه ووهان بعید است

هیات اعزامی سازمان بهداشت جهانی به ووهان چین که برای یافتن منشا اصلی همه گیری کرونا به این کشور رفته بودند به بازرسی های خود سرانجام دادند.

24 اسفند 1399

تهدید اصلی بازار محصولات پتروشیمی ایران در دنیا

دبیر علمی سومین همایش نوآوری در صنعت پلیمر گفت: تهدید اصلی بازار محصولات پتروشیمی ایران این است که اروپا و کشور های دیگر جهان مکانیزمی برای کاهش مصرف محصولات پلاستیکی یکبار مصرف در پیش گرفته اند.

23 اسفند 1399

گذر فرهنگ و هنر در باغ ایرانی منوچهری دامغانی احداث می گردد

امین عارف نیا مدیرعامل موسسه یاری به توسعه فرهنگ و هنر در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در سمنان، گفت: یکی از سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در عرضه توسعه فضاهای فرهنگی ایجاد گذرهای فرهنگ و هنر است.

21 اسفند 1399

رشد 3 برابری توسعه گلخانه ها در دولت تدبیر و امید

تهران (پانا) - وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به مساحت هشت هزار هکتاری گلخانه ها در ابتدای دولت تدبیر و امید، گفت: تا سرانجام این دولت، سطح زیر کشت گلخانه ها با افزایش سه برابری نسبت به سال 92 به 25 هزار هکتار خواهد رسید.

19 اسفند 1399

بازداشت چهارمین عضو شوراى پنج نفره شهر آبسرد

دادستان عمومى و انقلاب دماوند گفت: چهارمین عضو شوراى شهر آبسرد در پى رسیدگى به تخلفات شهردارى آبسرد بازداشت شد.

17 اسفند 1399

پردیس فارابی دانشگاه تهران جشنواره ملی از ایده تا بازار را اسفندماه برگزار می کند

پنجمین جشنواره ملی از ایده تا بازار 25 اسفندماه 99 با همکاری پردیس فارابی دانشگاه تهران و صندوق کارآفرینی امید برگزار می شود.

8 اسفند 1399

یکی از بهترین دوره های جشنواره فیلم فجر را پیش رو داریم

سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد گفت: سال جاری بسیاری از فیلم هایی که نامزد شدند، حال مردم را در سال کرونایی خوب می نمایند. او گفت با توجه به نشاط و طراوت فیلم اولی ها و وجود فیلم های اقتباسی، یکی از بهترین دوره های جشنواره فیلم فجر را پیش رو خواهیم داشت. ...

6 اسفند 1399

نانی از بانک سپه برای خمیرمایه گرم می گردد؟

خبرنگاران/لرستان خمیرمایه دورود که روزگاری از فعال ترین کارخانه های این شهرستان بود، حدود 12 سال در خاموشی مطلق به سر می برد.

1 اسفند 1399

کلاهبرداری با واکسن کرونا و فروش اقلام دارویی در فضای مجازی

تهران (پانا) - معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی دو اطلاعیه جداگانه در مورد فروش غیرقانونی اقلام دارویی در فضای مجازی و همچنین عرضه غیرقانونی هر گونه واکسن تحت عنوان واکسن کرونا هشدار داد.

29 بهمن 1399

فردا، شروع انقلاب شعب با پیشتازی بانک ملی ایران

بانک ملی ایران فردا طرحی انقلابی را در حوزه شعب بانکی عملیاتی خواهد نمود که می تواند نگرشی تازه از بانکداری به شیوه حرفه ای را به نمایش بگذارد.

26 بهمن 1399

کاهش 900 دلاری ارزش زعفران ایرانی طی دو سال گذشته

مدیرعامل شرکت بازرگانی تعاونی های کشاورزی ایران با بیان اینکه از سال گذشته بارها در مورد مسائل بخش کشاورزی صحبت کردیم اما به آنها توجهی نشد، اظهار کرد: با اقتصاد دولتی نمی توان اقتصاد خصوصی را مدیریت کرد و همین سیاست های نادرست در تصمیم گیری ها منجر...

23 بهمن 1399

خبرنگاران کمیته خارجی سنا خواستار لغو حکم زندان و کلیه اتهامات یک فعال سعودی شد

تهران- خبرنگاران- رییس کمیته روابط خارجی مجلس سنا آمریکا در واکنش به محکومیت لجین الهذلول فعال حقوق بشری به پنج سال زندان در عربستان ، خواستار لغو کلیه اتهامات وارده به وی شد.

15 بهمن 1399

چرا گزارش دیوان محاسبات درباره شرکت های دولتی منتشر نشد؟

با وجود آنکه دیوان محاسبات روی بودجه شرکت های دولتی - جایی که از آن به عنوان حیاط خلوت دولت نام برده و گفته می گردد همه خاصه خرجی ها در اینجا صورت می گیرد- تحقیق مبسوط نموده و گزارش آن را به مجلس ارائه داده است، اما تا به امروز مجلس از انتشار این گزارش خودداری...

13 بهمن 1399
تعداد: (216)