اخبار اقتصادی

کمبود مربی اسکواش با کیفیت در استان ها، ضعف فدراسیون در آموزش

به گزارش خبرنگاران، الهام شیرزاد بعدازظهر شنبه در مصاحبه با خبرنگاران ورزشی استان گلستان، اظهار کرد: تیم ملی اسکواش زنان ایران 6 سال قبل در مسابقات قهرمانی آسیا تمام دیدارهایش را واگذار کرد و یازدهم شد اما سال جاری در این رقابت ها با کسب سه پیروزی در...

19 آذر 1397

شروع جلسه علنی مجلس، طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستور کار

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست مسعود پزشکیان شروع شد.

8 آذر 1397

روند جذب سرمایه گذار در فارس مناسب نیست، 1180 روز برای یک مجوز

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل تبادار عصر شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان فارس با اشاره به وضعیت تالاب های استان اضافه کرد: رئیس محیط زیست کشور در فارس حاضر شد و نهایت به آمادگی دولت برای اجرایی شدن یک طرح جامع اشاره شد که قرار است به فوریت طرحی تعیین...

27 آبان 1397

465 میلیارد ریال طرح عمرانی در پارس آباد به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگاران، فرماندار پارس آباد در آئین افتتاح این پروژه ها یادآور شد: آبیاری تحت فشار اراضی خلیل لو با 193 میلیارد و 500 میلیون ریال سرمایه گذاری، گازرسانی به محور صنعتی سربند با 20 میلیارد ریال اعتبار و استاندارد سازی سامانه گرمایشی و تجهیز 27 مدرسه...

9 آبان 1397

75 درصد فعالیت های اقتصادی خوزستان وابسته به نفت است

به گزارش خبرنگاران، محمود خواجه احمد عطاری عصر امروز سه شنبه در نشست خبری اظهار کرد: دو نوع مالیات داریم؛ یکی مستقیم و دیگری ارزش افزوده که بر عملکرد وضع می گردد.

6 آبان 1397

6 کشور حوزه بالکان تشکیل جلسه می دهند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو آلمان، دفتر ادی راما نخست وزیر آلبانی با اعلام این خبر اضافه نمود: کشورهای حوزه بالکان سعی دارند بیش از پیش خود را به اتحادیه اروپا نزدیک نمایند به همین منظور در نظر دارند در این نشست راههای لازم را مورد آنالیز قرار...

1 آبان 1397

89 درصد خانوارهای اردبیلی گاز دارند

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در حال حاضر 89 درصد خانوارهای شهری و روستایی استان اردبیل از نعمت گاز بهره مند هستند.

25 مهر 1397

نرخ بیکاری در اتحادیه اروپا 6.8 درصد اعلام شد

نرخ بیکاری منطقه یورو تا خاتمه ماه ژوئیه به 8.2 درصد و در اتحادیه اروپا و 6.2 درصد در منطقه یورو رسید.

24 مهر 1397

دانشگاه های کشور پتانسیل خوبی برای حل مشکلات زیست محیطی دارند

رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به مشکلات گسترده زیست محیطی در کشور گفت: پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار باید در حد توان به سمت حل مشکلات محیط زیست کشور پیش برود.

31 شهریور 1397

اختصاص 520 هکتار زمین برای احداث شهرک صنعتی در ساوجبلاغ

به گزارش خبرنگاران، ابوالقاسم پالیزگیر عصر پنجشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران، بابیان اینکه کشور در جنگی همه جانبه قرارگرفته است، اظهار کرد: خبرنگاران و رسانه ها در اطلاع رسانی موضوعات مختلف جامعه به مردم تأثیر به سزایی دارند.

30 مرداد 1397

آموزش مهارت های زندگی در مدارس و دانشگاه ها جدی گرفته گردد

به گزارش خبرنگاران، مجید خدابخش ظهر سه شنبه در کارگروه تخصصی امور بانوان و خانواده استان که با حضور ابتکار، معاون رییس جمهور در امور زنان همراه بود، گفت: جامعه ما نیازمند آموزش مهارت های زندگی در بین تمامی اقشار به خصوص جوانان است و انتظار داریم که تمامی...

30 مرداد 1397

طلسم تفکیک زباله از مبدا در گرگان

خبرنگاران، گروه استان ها- الهام رئوفی فر: مدیریت زباله یکی از حیاتی ترین کارهایی است که روزانه در هر شهری انجام می گردد و بر همین اساس طرح تفکیک زباله از مبدأ هم در سال­ های اخیر بسیار مورد توجه مدیران شهری نهاده شد.

30 مرداد 1397

کشف و پلمب 2 انبار احتکار کود شیمیایی در آبسرد

به گزارش خبرنگاران، بعد از ظهر شنبه علی یزدان پرست در جمع خبرنگاران، گفت: با تشدید بازرسی ها در دماوند 2 انبار احتکار کود شیمیایی در آبسرد کشف گردیده است.

30 مرداد 1397

ساختار دانش بنیان بستر مستعدی برای دستیابی به توسعه صنعتی است

به گزارش خبرنگاران، محسن نجفی عصر سه شنبه در جلسه شورای اداری استان مرکزی که با حضور معاون رئیس جمهور در اراک برگزار گشت، گفت: استان مرکزی در پنج دهه گذشته با ده ها میلیارد تومان سرمایه گذاری در مسیر توسعه، به یکی از قطب های صنعتی کشور تبدیل گشته است.

30 مرداد 1397

برای افزایش روحیه بازیکنان 20 درصد قراردادها را پرداخت کردیم

به گزارش خبرنگاران، چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان روز جمعه با برگزاری 6 دیدار شروع می گردد و تیم مس رفسنجان با تیم ملی حفاری اهواز دیدار خواهد نمود.

30 مرداد 1397

انتقاد از تعلل 3 ماهه کمیسیون بودجه در بررسی تفحص از مجلس

امیر خجسته در مصاحبه با خبرنگاران گفت: در اوایل اردیبهشت 97 طرح تحقیق و تفحص از مجلس شورای اسلامی به منظور شفافیت در حوزه های تشکیلاتی، مالی، اداری، معاملاتی، استخدامی، تقنینی،حقوقی، پشتیبانی، استخدامی، فنی، ارتباطات داخلی و بین المللی با توجه به ماده...

30 مرداد 1397

فصل جدید شما و آی فیلم دچار تغییرات شد

مصطفی هیودی تهیه کننده برنامه شما و آی فیلم درباره فصل جدید این برنامه به خبرنگاران بیان کرد: برنامه شما و آی فیلم همیشه رویکردی تعاملی داشته است و هدفش هم این بوده که مردم را در برنامه مشارکت دهد.

24 مرداد 1397