اخبار صنعت

موضع گیری اتحادیه عرب نسبت به تشکیل دولت جدید عراق

در پی رأی اعتماد به دولت مصطفی الکاظمی دبیرکل اتحادیه عرب از این اقدام استقبال کرد و تکمیل سریع ترکیب کابینه عراق را خواستار شد.

15 تیر 1399

مصر هتل هایش را به روی گردشگران داخلی باز کرد

دولت مصر گفت که هتل ها را به شرطی که تا پایان ماه جاری میلادی (می ) از 25 درصد ظرفیت خود تجاوز نکنند و مجموعه ای از اقدامات درمانی را برای مقابله با ویروس کرونا اعمال کنند، بر روی گردشگران داخلی باز می کند.

12 تیر 1399

خبرنگاران 400 هزار تن ظرفیت قطعی پروژه در شرکت لوله سازی اهواز ثبت شد

اهواز- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز از ثبت 400 هزار تن ظرفیت قطعی پروژه در سال 99 در این شرکت خبر داد و گفت: این میزان سفارش کار در پنج سال اخیر بی سابقه است.

9 تیر 1399

کشاورز نباید دغدغه فروش گندم را داشته باشد

خبرنگاران/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: کشاورز نباید دغدغه فروش گندم را داشته باشد.

7 تیر 1399

شرایط 114 شهرستان از نظر شیوع کرونا، کم خطر اعلام شد

رییس کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با اعلام اینکه بیش از 80 درصد اصناف، پروتکل های بهداشتی را به خوبی رعایت می نمایند، از پیشنهاد این کمیته به ستاد ملی برای افزایش فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و مالی در 114 شهرستان کم خطر (سفید) در سطح...

4 تیر 1399

ایجاد اشتغال یک میلیونی به یاری صنعت پسته

مقاله علمی دکتر سید مهدی سیدی، مشاور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، عضو وابسته فرهنگستان علوم پزشکی و عضو شاخه زیست شناسی فرهنگستان علوم و جمعی از همکاران وی در مجله معتبر Scientific Reports منتشر شد. این مجله یکی از زیر مجموعه های دسترسی آزاد Nature Publishing Group است....

3 تیر 1399

کارگران و شرط قانونی فراموش شده! ، وقتی شورای کار خودسرانه، حداقل دستمزد کارگران را مشخص می کند

ماده 41 قانون کار می گوید که شورای عالی کار، حداقل دستمزد کارگران را باید بر اساس 4 معیار اساسی معین کند، معیار های قانونی که در معین دستمزد کارگر اصلا دیده نمی شوند!و دیوان عدالت اداری باید به استناد این شروط فراموش شده، مصوبه حداقل دستمزد در سال99 را ابطال...

3 تیر 1399

خبرنگاران سمپاشی کانون های فعال بیماری سالک در ایرانشهر

زاهدان- خبرنگاران- رییس مرکز بهداشت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کار سم پاشی کانون های فعال بیماری سالک در این شهرستان با همکاری دامپزشکی شروع شد.

31 خرداد 1399

بیمه زلزله؛ ضرورتی انکار ناپذیر!

تا چندماه پیش اگر از کسی درباره بیمه زلزله می پرسیدید، شاید تنها با لبخندی ابهام آمیز پاسخ شما را می داد. در اصل به خاطر ضعف فرهنگ بیمه در ایران، بیمه زلزله جزو مواردی بود که کمتر به آن توجه می شد.

30 خرداد 1399

کرونا؛ آخرین میخ بر تابوت حکومت آل سعود

با توجه به سیاست های داخلی و خارجی اشتباه عربستان در زمینه جنگ یمن و شروع جنگ نفتی با روسیه و در سایه پیامد های شیوع کرونا٬ این ویروس می تواند آخرین میخ در تابوت این کشور باشد.

29 خرداد 1399

بغداد الیوم فهرست ادعایی کابینه جدید عراق را به روزرسانی کرد

وبگاه خبری بغداد الیوم با انتشار اسنادی مدعی شد که به اسامی وزرای پیشنهادی مأمور تشکیل کابینه عراق دست پیدا نموده است.

28 خرداد 1399

کاهش 20 درصدی حوادث در اراک، رشد 30 درصدی حریق فضای سبز

خبرنگاران/مرکزی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک با اشاره به کاهش 20 درصدی حوادث در سال گذشته، اضافه کرد: در عملیات های مربوط به آتش سوزی با رشد 30 درصدی روبرو بودیم که ناشی از آتش سوزی های فضای سبز است.

27 خرداد 1399

چین: با بحران غذایی روبرو نخواهیم شد

وزیر کشاورزی چین هرگونه نگرانی درباره احتمال بحران غذایی در این کشور را رد کرد.

26 خرداد 1399

هواپیماهای زمین گیر شده دنیا به کجا رفته اند؟

در کنار مسائل مالی توقف پروازها برای شرکت های هوایی اینک نگهداری هواپیماهای پارک شده نیز مشکل آفرین شده است.

22 خرداد 1399

برنامه های ویژه برای رونق گردشگری بعد از مهار کرونا

معاون گردشگری کشور با اشاره به آسیب های واردشده به صنعت گردشگری در دوران کرونا گفت: اعتقاد دارم که با همدلی و وحدت می توانیم از این بحران عبور کنیم و دوباره شاهد رونق صنعت گردشگری خواهیم بود.

18 خرداد 1399

شهرک صنعتی اشتهارد از محدوده 120 کیلومتری تهران خارج و مشمول معافیت مالیاتی شد

پس از مصوبه کمیته ماده 12 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور مبنی بر خروج شهرک صنعتی اشتهارد از محدوده 120 کیلومتری تهران، این موضوع به تصویب هیات وزیران نیز رسید و بر این اساس، واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک نیز مانند استان های قم و سمنان به استثنائات...

13 خرداد 1399

خبرنگاران دوبار پَچ رامسری؛ بشقاب ویتامین ها در روزهای قرنطینه

نوشهر- خبرنگاران- اگر در روزهای خانه ماندن به دنبال تجربه طعمی لذیذ و در عین حال سالم و خوش طعم هستید، خورشت دوبار پچ رامسری ها، غذایی مملو از سبزیجات و چاشنی های شمالی را به بشقاب غذای خود اضافه کنید.

13 خرداد 1399

حامد نورمحمدی: دیاباته یک سر و گردن از بقیه مهاجمان بالاتر است

حامد نورمحمدی مدافع تیم نفت مسجدسلیمان یکی از مردان ثابت تیمش است.

10 خرداد 1399

دولت صیانت از صنعت هسته ای را وظیفه خود می داند

رئیس دفتر رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای تاکید نمود که دولت صیانت از صنعت هسته ای و ارتقای روزافزون آن را وظیفه خود می داند و به کوشش در راستای ایفای این وظیفه ادامه خواهد داد.

9 خرداد 1399

برگزاری جشن مجازی نیمه شعبان به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران

جشن مجازی نیمه شعبان پنج شنبه 21 فروردین ماه از ساعت 15 تا 17 به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می گردد.

9 خرداد 1399
تعداد: (243)