اخبار سیاسی

اتهامی جدید علیه فیسبوک مطرح شد ، فروش اطلاعات کاربران به شرکت های توسعه دهنده

مدت زیادی از ارائه برخی از نامه ها و اسناد داخلی فسبوک به مقامات پارلمان بریتانیا نمی گذرد و به نظر می رسد به همین سرعت از میان این اسناد، اتهامی جدید علیه فیسبوک به جریان افتاده است.

3 اردیبهشت 1398

محسنی بندپی عنوان کرد؛ لزوم توجه نهاد ها و دستگاه های مختلف بر حوزه سلامت

سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: سلامت امری بین بخشی است و وزارت بهداشت اعلام می نماید 20 درصد سلامت به این وزارت مربوط است و برای مابقی، دستگاه های دیگر نیز باید در این زمینه یاری نمایند.

2 اردیبهشت 1398

پاسخ ظریف به نامه دادستان کل کشور

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: به رغم آنکه نامه دادستان محترم کل کشور خطاب به وزیر محترم امور خارجه پیرامون موضوع پولشویی به تاریخ 23 آبان 97 نگارش شده بود ، ولی این نامه در روز 29 آبان به وزارت امور خارجه واصل شد.

29 فروردین 1398

بزرگ نمایی آل خلیفه درباره میزان مشارکت در انتخابات بحرین در سایه ممانعت از حضور مخالفان

وزیر دادگستری بحرین بعد از بسته شدن مراکز رأی گیری در انتخابات پارلمانی این کشور مدعی شد که میزان مشارکت در انتخابات به 67 درصد رسیده است. این درحالی است که مخالفان این انتخابات را غیرقانونی خوانده و تحریم نموده بودند.

28 فروردین 1398

لایحه جدید دولت درباره واگذاری سهام عدالت

رئیس کمیسیون حمایت از فراوری ملی از ارسال لایحه دولت به پارلمان درباره واگذاری سهام عدالت اطلاع داد.

27 فروردین 1398

ظریف: تداوم فشار آمریکا به سایر کشورها یک قلدری و قانون گریزی نامتعارف است

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در رم حضور دارد در ادامه دیدارهای خود با مقامات ایتالیا باروبرتو فیگو رئیس مجلس نمایندگان ایتالیا دیدار و گفت وگو کرد.

25 فروردین 1398

پاسخ قاطع عمران خان به اتهامات ترامپ

نخست وزیر پاکستان اظهار داشت، اتهامات دروغین ترامپ نمک دیگری بر زخم های وارد شده بر پاکستان در جریان جنگ آمریکا علیه تروریسم به لحاظ از دست رفتن جان انسان ها و به وجود آمدن بی ثباتی و هزینه های اقتصادی پاشید.

22 فروردین 1398

شیاطینی در لباس فرشتگان

پس گرفته شدن جایزه سفیر وجدان از معروف ترین زن میانمار یعنی خانم آنگ سان سوچی را باید تازه ترین واکنش به نقش مخرب او در فاجعه نسل کشی مسلمانان روهینگیایی ارزیابی کرد.

20 فروردین 1398

هفدهمین جشنواره کتاب و رسانه به ایستگاه آخر رسید

اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه عصر 27 آبان ماه با حضور معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها، معاون هنری وزارت ارشاد، عوامل جشنواره و جمعی از اصحاب رسانه و صنف ناشران در خانه کتاب برگزار گردید.

20 فروردین 1398

فرار رو به جلوی آذری جهرمی در موضوع شبکه ملی اطلاعات

وزیر ارتباطات به جای آنکه پاسخگوی عملکرد خود در موضوع شبکه ملی اطلاعات باشد، با انتقاد از صداوسیما طوری وانمود کرد که گویی رسانه ملی عامل عدم پیشرفت شبکه ملی اطلاعات است.

19 فروردین 1398

دیپلمات حامی ترامپ وزیر خارجه برزیل می گردد

رئیس جمهوری منتخب برزیل، یکی از سیاستمداران طرفدار رئیس جمهوری آمریکا را به عنوان وزیر امور خارجه جدید دولتش معرفی کرد.

15 فروردین 1398

تمجید سفیر ایران در کرواسی از برانکو

محمدرضا صادق ضمن خوشحالی از دستاوردهای برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس، از حضور موفق این مربی در ایران تمجید کرد.

13 فروردین 1398

بحران پنج میلیارد تومانی در پیست دیزین، جان اسکی بازان در خطر است

به گزارش خبرنگاران، دیزین بزرگترین پیست اسکی خاورمیانه است، درست جایی در دامنه کوه های البرز. به ویژه در سالهای اخیر میزبان رقابتهای زیادی بوده اما امروز با تغییر مدیریت و مشکلاتی که در پی آن دست به گریبانش شده، برای بازگشایی مجدد در شروع فصل اسکی جدید...

13 فروردین 1398

حقوق عقب افتاده کارگران شهرداری زندگی آنها را دچار مشکل نموده است

به گزارش خبرنگاران، اکبر کاوسی امید پیش از ظهر سه شنبه در سخنان پیش از دستور صحن شورای شهر همدان با بیان اینکه شهردار، مسئولان شهری و دولتی باید برای احصای مسائل، در جمع مردم حضور داشته باشند، گفت: جزئی ترین خدمت رسانی ها نیز در شهر اثرگذار است.

12 فروردین 1398

26 طرح آبخیز داری در خراسان جنوبی به بهره برداری می رسد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا نصر آبادی شامگاه شنبه در حاشیه بازدید وزیر جهاد کشاورزی از پروژه آبخیزداری نخاب در جمع خبرنگاران بیان نمود: هدف از اجرای پروژهای آبخیز داری کنترل و بهره وری از سیلاب و تغذیه منابع آبی پایین دست است.

8 فروردین 1398

ایران خواهان مقابله جامعه بین المللی با یکجانبه گرایی آمریکا شد

غلامعلی خوشرو، نماینده ایران در سازمان ملل، سیاست های یکجانبه و اقدامات غیرقانونی آمریکا را مغایر حاکمیت قانون، اصول حاکم بر منشور سازمان ملل و چندجانبه گرایی دانست.

7 فروردین 1398

بانک اطلاعاتی خیران اشتغال در کرمان راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان کرمان، یحیی صادقی در اولین سمینار تخصصی توسعه پایدار شهرستان فهرج در این سمینار که با حضور معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولان در شهرستان فهرج برگزار گردید، از راه اندازی...

1 فروردین 1398

دوره های رایگان برای دانشجویان دانشگاه میشیگان

دانشگاه میشیگان برای دانشجویان کم بضاعت دوره های رایگان برگزار می نماید تا این افراد بتوانند به تحصیل بپردازند.

26 اسفند 1397

تناقض آماری در فراوری و قیمت لبنیات؛ وقتی وزارت جهاد و صنایع حرف همدیگر را قبول ندارند!

افزایش بی حدو اندازه قیمت کالا های ضروری اتفاقی است که به موجب تناقض آماری در فراوری و قیمت لبنیات بین مسئولان جهاد کشاورزی و وزارت صنایع اتفاق افتاده است.

23 اسفند 1397

اجرای طرح های هادی و گردشگری روستای شوکت آباد خراسان جنوبی آنالیز شد

جلسه آنالیز مسائل اجرای طرح هادی و طرح گردشگری روستای شوکت آباد، با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری شنبه 5 آبان برگزار گردید.

19 اسفند 1397
تعداد: (40)